Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nesquiken kívül milyen finom...

Nesquiken kívül milyen finom kakaóporok vannak, ami lehetőleg olcsóbb is?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 16. 17:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Van a Bedeco, de szerintem nem olcsóbb. Tesco-ban láttam.
2011. ápr. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Van egy Brumi nezezetű. Van 150g-os,k és 300 g-os is. Nálunk falun a nagyobb 299ft, épp tegnap vettem. De azt hiszem Pennybe is szokott lenni, lehet ott jobb áron van.
2011. ápr. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Pedig aligha fog felnőni egy gyerek kakaó nélkül. Az hozzátartozik a gyerekkorhoz. Még az egészség- és biomániás mostohám is ad a saját gyerekeinek. Nyilván nem árt vele túl sokat, ha egyébként nem esznek sok "cukros szart".
2011. ápr. 16. 19:21
 4/6 anonim ***** válasza:
A Pennyben,Lidlben is lehet kapni a Nesquick kakaóhoz hasonlókat,de olcsóbbak.
2011. ápr. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az én fiam aranykakaót kap (mert abban nincs tejpor),a régi hagymányosat, tápszerhez kapja mert tejérzékeny, nem is kell hozzá így cukor...és finom, tiszta kakaópor, ja és nagyon pici kell bele...nagyon sokáig elég
2011. ápr. 16. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A Spar-os kakaó pont ugyan olyan, mint a Nesquick szerintem. Legalább is én is csak ezt a kettőt szeretem, a többinek fura íze van, ez a kettő meg tök egyforma. Csak persze a Spar-os sokkal olcsóbb. De nem az S-Budget, hanem a sima Spar kakaópor. Azt hiszem, még most is ilyen kék csomagolása van.
2011. ápr. 17. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!