Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mire utalhat a pókhas 4 éves...

Mire utalhat a pókhas 4 éves kislányomnál?

Figyelt kérdés

Nagy puffadt hasa van és ritkán kakil, az is olyan, mint a beton. A párom szerint csak keveset iszik, ami amúgy igaz is.

Volt valakinek ilyen a gyereke? Mi a baja?


2011. ápr. 15. 13:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Az én kisfiamnak is pók hasa van. Ő még csak 2 éves lesz. Pedig neki van naponta többször is széklete, normális állagú, iszik is sokat. Többször mutattam a dokinéninknek, azt mondta ilyen fajta. Majd kinövi. De akkor a tiéd még 4 évesen is ilyen? Mindig is olyan volt a pocija? Mert a kisfiamnak születése óta.
2011. ápr. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Az állandóan püffedt has lisztérzékenységre is utalhat, de más tünetei is lennének (bűzös, habos hasmenés, hányás, kiütések, stb.)

Tesóm lisztérzékeny, és neki nagyon püffedt volt a hasa 2,5 éves korában, de neki kiütései is voltak. Szóval önmagában nem biztos, hogy jelent bármit is.

Esetleg kérdezz rá a dokira, vagy vegyél házilag elvégezhető lisztérzékenység-tesztet. [link]

2011. ápr. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
hát, hogy a születésénél olyan volt-e azt nem tudom, de 1 éves kora óta tuti. Akkor tűnt fel, a mikor elkezdett járni. Nekem sem mondtak rá semmit. De vajon ez normális? A többi gyereknek nincs ilyen püffedt pocija.
2011. ápr. 15. 13:55
 4/11 anonim ***** válasza:
nekm hatalmas pocakom volt picinek(amugy vekonyka voltam), sokat fajt is, puffedt. kesobb jottek ra, hogy tejcukorerzekeny vagyok (laktozerzekenyseg, sajnos rengeteg kajaban van, nem csak a tejben)! erdemes megvizsgaltatni, ne szenvedjen feleslegesen. amugy nekem a szekletem inkabb laza volt, ugyhogy lehet, hogy neki nem az, de ha faj is, akkor inkabb nezesd meg!
2011. ápr. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Néha mondja, hogy fáj. Nagyon ritkán. Egy héten max egyszer. Node nem is csoda, ha olyan ritkán kakil.
2011. ápr. 15. 14:04
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én azért elvinném dokihoz. Nézzék meg, mondják azt, hogy semmi baj, és megnyugszol.
2011. ápr. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Első vagyok

Persze, mindenképp mutasd meg dokinak.

Kisfiamnak megcsinálták a gastroenterologián az összes élelmiszer allergia tesztet, mind negatív lett. Nem is értettem, hiszen a bőre is ekcémás, biztos voltam benne, hogy valami étel allergia...

Szóval neki nem ez miatt puffadt.

2011. ápr. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ha esetleg kiderül, mi okozza, megírnád?
2011. ápr. 15. 14:28
 9/11 anonim ***** válasza:

Persze, mindenképp megírom, ha kiderült!!

Üdv! Brigi

2011. ápr. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Az en 4 eves kislanyomnak is eleg nagy a hasa.A doki azt mondta,kinovi,semmi baja.

Rendszeresen jar WC-re,atlagos mennyiseget iszik.

2011. ápr. 16. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!