Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Bölcsődei beíratás, hogy zajlik?

Bölcsődei beíratás, hogy zajlik?

Figyelt kérdés

Holnap reggel megyünk a kisfiammal a bölcsibe beiratkozni.

Mit kell vinnem?Miket kérdezzek?Nem igazán tudom,hogy zajlik.Segítsetek kérlek.

Az tudom,hogy kapni fogunk egy jelentkezési lapot amit ki kell tölteni.

3 bölcsibe szeretném beíratni a fiam,valamelyikbe csak felveszik.


2011. ápr. 10. 21:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Nálunk egy központi bölcsőde van, ahol a beíratás zajlik. Vinni kell a te irataidat, a gyerek iratait (lakcímkártya, születési anyakönyvi kivonat). Adatlapot ott kitöltöd. Én gondolom, hogy ott nem igazán lesz lehetőség kérdezősködni, inkább közelharc lesz... Nálunk központilag döntik el, ki, hova kerül, ha egyáltalán bekerül a pár (nem tudom számszerűen hány bölcsibe a városban). Én 19-én megyek beíratni, aztán remélem majd sikerrel járunk....
2011. ápr. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ja, és nálunk úgy tudom, hogy 1-2 hét alatt le is zajlik az elbírálás, akkor postán kapsz értesítőt, és a többi tudnivalóról tájékoztatást.

Sok sikert!!!!!

2011. ápr. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!