Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Lehet-e torokfájása a 2 éves...

Lehet-e torokfájása a 2 éves fiamnak ha a leghátsó foga jön?

Figyelt kérdés

Ki van fehéredve az ínye nagyon,láza is van.Az orra folyik,de gondolom az egy sima megfázás is lehet.

Lehet,hülyeség,de úgy gondoltam,hogy mivel be van gyulladva az ínye hátul a fog miatt,ráment a torkára...

Mit gondoltok?


2011. ápr. 10. 13:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem lehetséges hogy a torka fáj miatta, mert a fájdalom kisugárzik. valamint gondolom a nyirokcsomoi is be vannak duzzadva főleg mivel irod h láza is van és az orra is folyik. de am ha az lehet egy "sima" megfázás, akkor a torokfájás is lehet. én azért tanácsolnám a gyerekorvost is, nehogy a végén egy "sima" megfázás miatt a foga gyulladjon be:S

jobbulást!

2011. ápr. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Hasonló cipőben járunk, holnap viszem orvoshoz. Jön a foga+náthás, és azt mondja, fáj a torka. Neki nincs láza, viszont csúnyán köhög.

Szerintem a fog növése miatt lecsökkent az immunrendszer védekezőképessége, és emiatt elkapta a náthát. Jobbulást a fiadnak!

2011. ápr. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Aranyosak vagytok,köszönöm!Bölcsit kezdtünk,szerintem az is játszik,most összejön!Holnap reggel doki!
2011. ápr. 10. 21:22
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem azért fáj a torka, mert a hátsó foga jön.

Legyengült az immunrendszere és összeszedett valami vírust. Ha az első foga jönne, akkoris fájhatna a torka.

2011. ápr. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!