Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam 14 honapos, már 16...

Kisfiam 14 honapos, már 16 foga van. Akkor már csak 4 hátsó hiányzik. Annak mikor kell kibujnia? Mostanába vagy az joval késöbb? és az gondolom jobban fáj? Csak azért mert az már a leghátso alul felü. Eddig eléggé megszenvedtük

Figyelt kérdés
2011. márc. 26. 21:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Az összes fognak ÁTLAGBAN két éves korra kellene kibújnia.


DE ha nektek ennyire hamar kijöttek a többiek, akkor várhatóan ezek is elöbb jönnek - de utána pár évig nyugalom van. (Nekem minden gyerekemnek 18 hónaposan megvolt az összes foga, az elsök 3 hónapos kor körül jöttek)

2011. márc. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi.igen nekünk is nagyon korán kb 3 honaposan jöttek a fogak,aztán sorban a többi,és mindig nyügi volt,akkor jo ha kibujnak a fogak,akkor legalább megszünik a nyügölödés remélem
2011. márc. 26. 21:21
 3/4 anonim ***** válasza:

Huuu, azt a mindenit! :) Az en kisfiam is par nap mulva 14 honapos es 4 foga van. Semmi jele, hogy barmi is keszulodne. De jo nektek, hogy mar a vegen jartok. :))

Legyszi ne haragudj, hogy nem a kerdesre valaszoltam de ledobbentem. :)

2011. márc. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A kisfiamnak 16 hónapos korára volt kint 16 foga. Aztán jó sokáig nem történt semmi. Kb. 22-24 hónapos kora között jött ki még 3 hátsó. Most 28 hónapos és még 1 hiányzik neki.
2011. márc. 27. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!