Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Melyik futóbicikli jobb?...

Melyik futóbicikli jobb? Műanyag, fa, fém, pumpálható vagy tömör kerekű? Gyermeked szereti, nem bántad meg a vásárlását?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 6. 13:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekünk műanyag van, amit a dechatlonban árulnak.


Nekem azért esett erre a választásom, mert ez a legkönnyebb, és fel tudom tenni úgy a babakocsira (van egy kisebb gyerekem is), mint korábban a motort.


2,5 éves volt, mikor megvettük, nagyon imádta, rögtön tudott vele menni.

És 2 hónap használat után kb fél óra alatt megtanult pedálos biciklivel is menni, pedig 3 éves se volt még.

Most 3,5 éves a kislányom, még mindig sokszor azzal megyünk.

2011. ápr. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekünk Puky van. Mind a három gyerek simán tudja majd használni, de majd még az unokák is. Nagyon drága, de nagyon jó, nem látszik rajta a használat. Vettünk már egy nagyobb méretet is, de azt használtan. A kislányom oda van érte, és mi is.

A kis méret tömör gumis, a nagy fújható.

[link]

[link]

2011. ápr. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát az én lányom (2,5 éves) közölte velem, hogy anya, ennek hol vannak a kerekei. Mondtam neki, hogy ezt lábbal kell hajtani, nincs rajta oldalkerék stb. Nem ült rá. Vettünk neki segédkerekes biciklit, 1 óra múlva nem értük utol, úgy tekert. 2 hónap múlva szedtük le a segédkerekeket, azóta anélkül keni :-D
2011. ápr. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekünk fém van, pumpálható kerekű: [link]

Tavaly 7500 Ft-ért vettem vadi újként.

Azért választottuk ezt, mert csak ennek volt kosara és a kis felfedező kisfiam mindent felszed a földről (kavicsok, tobozok, botok, virágok stb) :)))

Ja, és mert persze a többi 2x ennyibe került!

Ez valóban elég nehéz, viszont cserébe strapabíró.

2011. ápr. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!