Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Van valakinek ilyen csúszdája?

Van valakinek ilyen csúszdája?

Figyelt kérdés

[link]


Véleményeket, tapasztalatokat kérek szépen. Biztonságos? Jó minőségű? Mennyire tartós?


Előre is köszönöm!


2011. márc. 31. 17:51
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk ilyen van, még a 7 éves lányom kapta a mamától amikor 1 éves volt. Kb 3 éves koráig használta, most pedig a húga nyüstöli. Én meg vagyok vele elégedve, jó minőségű.
2011. márc. 31. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk is van, szintén 1 évesen kapta, most 2,5 éves de már nem venném meg neki mert kicsinek gondolnám.Van egy új, de az már az az igazi nagy, 2 m biztos van.
2011. márc. 31. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 kelemenkelo ***** válasza:
100%
nekünk is ilyen van .és ettől az eladotol vettük.nagyon jo minőség.de sajnos nem nagyon érdekli a lányomat.
2011. márc. 31. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Mindenkinek nagyon köszönöm a segítséget. Most lesz 1,5 éves a lányom, nyárra venném neki ezt a csúszdát. Ha 2-3 nyáron át játszunk vele, már megéri. Köszönöm.


A lányomat a libikóka hinta nem érdekli, pedig nagyon aranyos kis csiga libikóka, de ő nem is foglalkozik vele.

2011. márc. 31. 20:37
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem adnád el a libihintátad? Lányom meg imádja.

Nekünk is ilyen csúzdánk van, szerintem tök jó, nem volt vele semmi gond. A szomszéd 8 éves fia és 2 éves lánya is nyüstöli, nekik is ilyen van, annak sincs semmi baja.

2011. márc. 31. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekünk is ilyen van. 26 hónapos a gyerkőc, nagyon szereti, de szerintem 4-5 éves kortól már kicsinek találhatják. :o)
2011. márc. 31. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

2 éves volt a lányom amikor egy ilyen csúszdával megleptük, és nagyon-nagyon szereti:-)hamarosan a húga is feléri majd, és együtt tudják majd élvezni.

Barátnőm két kisfiának szintén ilyen van, ők is nagyon szeretik.

Egyébként a teszről pont az illetőtől rendeltem, és maximálisan aranyosak, és kedvesek!!

2011. ápr. 1. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm az újabb válaszokat, aranyosak vagytok!!


Még nem adom el a libikókát, hátha a nyáron megkedveli a lányom, még reménykedem. Egyébként itt vettem és nem is olyan drága:


[link]


de van egy másik forgalmazó is, hátha valakinek helyben közelebb van:


[link]


További szép napot!

2011. ápr. 1. 08:20
 9/10 anonim ***** válasza:
szia. nekünk is ilyen csúszdánk van és a barátnőnknek is. a miénk kék, ővék sárg. nagyon jól bevált, stabil, szeretjük még a a 30 kilós keresztfiamat is simán elbirja. mi a moldingba vettük 5 ezer valamennyiért.
2011. ápr. 1. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm az infót és a hasznos tanácsot is, megy az értékelés mindenkinek, köszönöm!
2011. ápr. 1. 11:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!