Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Oviba mikortól eszi meg az...

Oviba mikortól eszi meg az ottani kosztot gyermeked? Beszoktatás után 5 hónappal még szinte semmit nem eszik meg fiam. Ártanék, ha nem fizetném a kaját neki és itthon enne, míg a kicsivel itthon vagyok?

Figyelt kérdés
Ártanék,ha nem fizetném a kaját neki és itthon enne,míg a kicsivel itthon vagyok?Hátha rákapna az ízére?Bár itthon is elég válogatós.8ezer a szemétbe havonta,az kicsit szíven üt.
2011. márc. 31. 14:07
 1/9 anonim ***** válasza:
0%

Fiad akkor nézné,hogyan esznek a többiek?

Reggeltől délutánig semmit se enne?

2011. márc. 31. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem nézné,mert itthon reggelizne,és mielőtt ebédelnek elhoznám:)
2011. márc. 31. 14:10
 3/9 anonim ***** válasza:
A megoldás, hogy reggeli után viszed, és ebéd előtt hozod. Akkor nem kell fizetned. De érdemes másfél órára bevinni????A társaság és közösség miatt nyilván. Ha van időd, kapacitásod rá, vidd így. Nálunk is többen csinálják.
2011. márc. 31. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hááát. Átmeneti megoldásnak talán jó lenne, de vmit megpróbálnék tenni a válogatóssága ellen, hosszú távú szerintem neki rossz, ha válogatós, és állandó vitapont lehet belőle...
2011. márc. 31. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Na de mégis mit?Próbáltam mókásan tálalni a kajcsit(vmi figurát kirakni a kajából a kányérra),vagy mondtam hogy akkor olyan erős lesz,mint apa ha megeszi pl.borsófőzit,de semmi nem hat rá.Van vmi ötletetek akkor?
2011. márc. 31. 14:54
 6/9 anonim ***** válasza:
Egyáltalán van úgy értelme vinni? Napi max 2 órára?
2011. márc. 31. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Gondolom, egyszerre ülnek le a gyerekek enni az oviban, nálunk sajnos volt, hogy folyamatos volt a tízóraiztatás, mert sok szülő már akkor vitte a gyereket, amikor a fele csoport régen túl volt az étkezésen.

Meg kellene figyelned az ottani étkezést, hogyan zajlik, mit és miből mennyit eszik meg.

Én nem tartom jó ötletnek, amit írtál, mert jobb lenne, ha hozzászokna a többiekhez, a rendszerhez, mert évekig ez nem tartható. A közösségnek azért szokott lenni húzóereje evés terén is, nekem is két elég rossz evő gyerekem volt, de az oviban együtt sok mindent megettek a társaikkal, itthon nem.

2011. márc. 31. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem egyszerű, mert zabagép a gyerekem. Néha bepróbálkozik, de nem hagyom. Azaz, van, hogy mást enne, mert az jut eszébe, de az az ebéd, ami az asztalon van. Eszi, nem eszi. Ha nem, akkor majd uzsonnára eszik (ami akkor lesz az asztalon). Előbb-utóbb megéhezik.

Először tuti hiszti, de szerintem hosszú távon ezzel használsz a gyereknek.

Most ha hazajön, kap otthoni ebédet? Lehet, hogy ezt se adnám, hanem majd csak az uzsonnát, vacsorát. Nem fog éhen halni, ez nem éheztetés.

2011. márc. 31. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Az uzsit még öltözés közben megeszi.
2011. márc. 31. 21:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!