Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyit "kell" setalnia egy...

Mennyit "kell" setalnia egy 13 honapos gyereknek naponta?

Figyelt kérdés
A lanyom 10,5 honapos kora ota stabilan jar, naponta megyunk babakocsival setalni, es kozben parszor ki is veszem. Mennyit erdemes (idoben, hosszban) setaltani ahhoz,hogy kimozogja magat es kellemesen elfaradjon? Nagyon szeret setalgatni, mindig mindehol megall, minden kutyat es kisgyereket megnez, szovegel magaban. Csak nem tudom eldonteni, hogy tul "koran" teszem-e vissza a kocsiba... Koszi!!!
2009. febr. 26. 07:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha elfárad úgyis jelzi, ha meg élvezi akkor hadd mennyen amennyi jól esik neki. Otthon a lakásba is gondolom sokat megy, ott sem tudod leültetni mikor te akarod. Ha meg túl korán teszed vissza a kocsiban az sem baj, ha nem akar benne ülni gondolom azt is jelezni fogja.
2009. febr. 26. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Amennyit Ő szeretne. Úgyis látod rajta, ha visszakívánkzik a babakocsiba. Nálunk legalábbis úgy volt, hogy akkor visszajött a kocsihoz, és próbált belemászni. Sok ismerősöm ekkora gyereknél már nem vitt magával babakocsit, a gyerek elfáradt, utána cipelhette.
2009. febr. 26. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Mi kertes házban lakunk, délelőtt kiviszem, sétálunk az udvaron kb. 15-20 percet, aztán, ha megunja felkéretkezik az ölembe, akkor tudom, hogy elfáradt. Délután babakocsival megyünk sétálni, én nem szoktam kivenni, mert jól elvan, nézelődik, a házban pedig egész nap lót-fut, ugyhogy a mozgás biztosított, a friss levegőt pedig megkapja a kocsiban. Szerintem ezen ne aggódj, mert mozog bent eleget. Ő 11 hónaposan kezdett el önállóan járni, 14 hónapos lesz 1 hét múlva.
2009. febr. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szia!Az én kislányom 11 hós kora óta megy!Most 16 hós és egész nap lót-fut!Ha kimegyünk már nem viszek babakocsit!van amikor fél órát van amikor 1 órát is elmászkál odakint!Sose akar elfáradni!
2009. febr. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!