Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 éves gyereknek ekcémára mi...

2 éves gyereknek ekcémára mi vált be nektek?

Figyelt kérdés
Kis kora óta szenvedünk az ekcémával..volt egy év szinte h nem jött elő ,ár azt hittem kinőttük de most olyan szinten ismét elő jött mint még soha.Már mindnet kipróbáltunk szinte és vagyonokat költöttünk krémekre és semmi nem használ.Kérem akinek ténleg bevállt vmi az írjon met iszonyú nézni h nem tudok segíteni a gyerekemen..A szteroidos krémen kivül bármilyen megoldás érdekel.Esetleg természetgyógyásznál járt e vki ezzel a problémával?V egyáltalán ezen tud e segíteni egy természetgyógyász?Minden megoldást szivesen várok.Köszönöm!
2011. márc. 27. 21:42
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

A fiamnak, amikor bepirosodik a bőre, akkor az Elocom-ot használjuk. Állítólag kétfélevan: egy gyári, és egy kikeverős, amit a patikában készítenek. A kikeverős állítólag kevesebb szteroidot tartalmaz. Amint elmúlik a pirosodás, testápolóval kenem. Most fedeztem fel a neten egy Sanatopic nevű szert. Fürdetőjük és testápolójuk is van. A többi szerhez képest nagyon olcsó, a fürdető (300 ml) 800 ft körül van, a testápoló 1100. Pár hete használjuk, eddig jónak tűnik.

A férjem viszont mondta, hogy vegyünk az intenzív krémünből is, mert az Ő keze annyira kiszárad, hogy az ujján kettéreped a bőr. A tetápoló is egész jó volt neki, de ki akarja próbálni az intenzív krémet is.

Fürdetőnek eddig a Babé omegát használtuk.

Az én fiam 2 és fél éves.

2011. ápr. 30. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Itt a Sanatopic honlapja:


[link]

2011. ápr. 30. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Üdv! Kislányom 20 hónapos és ekcémás 8 hónapos kora óta. Elég sok időbe tellett, mire kitapasztaltam, hogy mire reagál érzékenyen a bőre (csirke, tojás, paradicsom, savanyítatlan tej). Egy időben csak mosódióval mostam rá, nem segített. Használunk szteroidos krémet a mai napig, ha kezd kijönni. Amúgy a mindennapos testápolásunk abból áll, hogy reggel, majd este pancsi után bekenem Lipikár ap+ testápolóval, fürdéskor a Lipikáros ap+ fürdetővel, a vízbe külön még olíva olajat is teszek. Csoda szép bársonyos bőre van, mióta ezt a termékcsaládot használom. Rengeteget kipróbáltunk. Nem olcsó, de ha használ, akkor minden pénzt megér. ( Négy éves leányzóm uszodába jár, neki a szája körül érzékeny a bőre a klórosvízre, neki a Lipikar sticket használom rá, gyönyörűen helyre tette) Alig kell már elő venni a szeroidost. Megjegyzem olvastam, hogy az elkerülhetetlen fellángolások elkerülése érdekében, érdemes heti 1-2 alkalommal átmenni a kritikus területének.
2018. márc. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!