Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A gyerkőc hány éves koráig...

A gyerkőc hány éves koráig pakoltatok váltó ruhát?

Figyelt kérdés
2 éves a kisfiam, de már "kezdem unni" a pakolást. Minden 2. hétvégén anyukáméknál vagyunk 2 napig, egy kisebb utazó táska cuccunk van.
2011. márc. 12. 07:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Közel 5 éves fiam, egyszer történt meg nem pakoltam váltóruhát, kimentünk a játszótérre, kicsit távolabb a házunktól, egyetlen pocsolya volt és neki sikerült belebucskáznia, ahogy elment mellette a biciklivel, úgyhogy mehettünk haza átöltözni, rögtön pakoltam a kicsinek váltóruhát és mire visszaértünk, neki is sikerült valamit csinálni, úgyhogy öltözhetett ő is át.

Én is unom, de inkább pakolok, mint még egyszer így járjak. Még szerencse, hogy kocsival járunk mindenfelé, így nem kell cipelni.

Szerintem még pár évig biztos kell.

2011. márc. 12. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én nem az életkorhoz kötném a pakolást, hanem attól függ, hová megyünk. Ha csak a városba, akkor nem kell. De ha mamához, hosszabb útra, akkor mindenképpen, nem is egyet. Ráadásul szép ruhában utazik, és ha mamánál vagyunk, akkor ott átöltözik olyanba, amit nyúzhat.
2011. márc. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én is unom de eddig mindig hazahoztuk tisztán,ha egyszer nem pakolnék tuti kellene,nekem is 2 éves lesz a lányom.szokványos sétára nem viszek és pl bevásárlásra sem oda pl pelust se mert ha kellene megvesszük(akár ruhát is mert mindig hiányban vagyunk,pelust meg mindig veszünk)szerencsére már kaját sem kell,esetleg szívószálas pohárban folyadékot...
2011. márc. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

4 éves és 16 hós fiaim vannak, én mindig pakolok nekik váltóruhát és a kicsinek pelust, mert amilyen szerencsétlen vagyok, tutira akkor történne valami, ha nem lenne nálunk cserecucc :)

Egy kisebb, normális papírszatyorba (Calzedonia-s) belefér mindkettőjük cucca.

Ha pl. nagy bevásárolni megyünk, akkor bedobom a bevásárlókocsiba, ha valahová beugrunk, akkor kint hagyom a kocsiban, ha meg babakocsival vagyunk, akkor alulra befér.

A táskámba már nem pakolok, mert azt már tényleg meguntam, de ez a szatyros megoldás eddig még bevált :)

2011. márc. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ja, a múltkor a Hajógyári szigeten voltunk, ahol egy 2,

5 év körüli kisfiú full összepisilte az egyik csúszdát és az anyja ott őrjöngött, hogy most mehetnek haza, mert nincs náluk váltóruha, pedig milyen messze laknak.

Akkor mondta a párom, hogy most már megérti, hogy miért jön velünk mindig mindenhová a Calzedonia-s szatyor :))))


Ja, és anyósom is megdicsért a múltkor, bár nem nyíltan, de ez is valami :) Azt mondta, hogy nem érti a másik fiának a feleségét, hogy az hogy mer 2 gyerekkel cserecucc nélkül elindulni, mert a kicsi szinte mindig összepisili magát valahogy és úgy kell ruhát és pelust kunyerálniuk valahonnan... :)

2011. márc. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!