Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Béres csepp, multitabs immuno...

Béres csepp, multitabs immuno vagy ökonetes multivitamint adjak, a nagyon gyenge immunrenszerű 4 évesemnek?

Figyelt kérdés
2011. febr. 26. 11:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Az én fiam szeptembertől ovis, azóta csak egyszer volt beteg, pedig rengeteg a csoportjában is a beteg gyerek.Én probiotikumot adok neki, nekünk a Bonolact Regeneral vált be,én ezt ajánlom, az én fiamat nagyon megerősítette.
2011. febr. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

amit te adsz,ahogy olvastam,antibiotikum kúra után kell szedni,és nem folyamatosan!az enyém is ovis,de már ott tartok,hogy nem viszem,mert 5 nap ovi 1-2 hét szünet.Féltema betegségtől,már semmi immunrenszere nincs,legutóbb Rota vírust kapott,amióta nem jár oviba semmi baja,lassan 1 hónapja.

A probiotikum,az nem immunerősítő,ha jól tudom?!Maximum a a betegség alatti bélflórát teszi rendbe nem?

2011. febr. 26. 11:50
 3/3 anonim ***** válasza:
Antibiotikum szedése alatt és után azért javasolják, hogy a bélflórát helyreállítsa.Ez az egyik leghatékonyabb immunerősítő is, mert egyszerűen a káros baktériumok, vírusok nem tudnak elszaporodni a szervezetben, ugyanis a bevitt probiotikumok rengeteg telepet képeznek az emésztőcsatornában, itt taplálkoznak is, tulajdonképpen elveszik a helyet és a táplálékot a káros baciktól:)Én folyamatosan adom a fiamnak a téli, tavaszi időszakban, nyáron szünet, aztán ősztől újra kap minden reggel egy kis kapszulát.Hidd el nagyon jól megerősíti a szervezetet,az egész anyagcserére hat, ezáltal az immunrendszert támogatja. igaz, hogy havi 4000 ft., de inkább erre költök mint antibiotikumokra. A kisfiam csoportjában is a gyerekek max.1-2 hétig járnak, utána 2 hétig otthon lábadoznak. Nálunk nincs ilyen probléma, 6 hónap alatt csak 2 hetet volt itthon betegség miatt:)
2011. márc. 1. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!