Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Fiú vagy lány? Az előbb is...

Fiú vagy lány? Az előbb is tettek fel egy ilyen kérdést, gondoltam megkérdezem én is.

Figyelt kérdés

Az én gyermekem van a képen.


[link]


2011. febr. 23. 17:24
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
A haja lányos.
2011. febr. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is egyértelműen fiú.

Lányaim meg hiában vannak fodros rózsaszínben, mindenki azt hiszi, hogy fiúk. Kérdem nem látszik eléggé, hogy lányok? - de hát nincs fülbevalójuk....

És az a fiú, akinek van, az meg lány???....

emberek...

2011. febr. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
57%
vágassátok le a haját és akkor senki nem nézi lánynak. ez így elég gáz...
2011. febr. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Látszik rajta, hogy kisfiú, de a haja tényleg elég lányos. Bár szép fürtjei vannak, nem mondom :)

Helyes gyerkőc :)

2011. febr. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

21:08-as egyáltalán nem biztos,hogy igazad lesz.

Le lesz vágatva a haja 1 hónap múlva mindenképp mert muszály és nem azért mert lánynak nézik:)

Van egy ismerősünk akinek a kisfia szintén hosszú sötétbarna göndör hajú volt és barna szemű.Mondjuk ők csak azért vágatták le a kisfiú haját mert már zavarta őket,hogy állandóan lánynak nézik.Levágatták és akik addig fiúnak nézték azok is azt mondták ,hogy miért kellett levágatni a haját így még lányosabb.Már most 5 éves a kisfiú akiről beszélek és még mindig nagyon lányos.

Annyiba igazad van,hogy tényleg gáz már a haja a fiamnak de csak azért mert a fiamat zavarja.És ez pont elég,hogy levágjuk majd neki.Aranyos ez a haj,mert bárhova megyünk mindig megcsodálják,de mivel őt zavarja így tök minden ki mit gondol le kell vágni neki.

2011. febr. 24. 08:50
 16/21 anonim ***** válasza:
Ha ilyen gyönyörű haja lenne a fiamnak én nem vágatnám le, inkább felkötném, ismerek egy kisfiút akinek szintén hosszú haja van, nagyon vagány:)
2011. febr. 24. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó.

Sajnos nem engedi felkötni a haját.Már ha hosszá érek üvölt.:(

2011. febr. 24. 10:20
 18/21 anonim ***** válasza:
Én sem vágatnám le, ha ilyen haja lenne a fiamnak. Nagyon sok hosszú hajú kisfiú van. Már nagyobbak, de nem vágatták le nekik.
2011. febr. 24. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

kisfiú, az én fiamnak is van ilyen body kollekciója....:)

gyönyörű a kisfiad haja, sajnálom, hogy le kell vágatnotok....

2011. febr. 24. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
A fürtjei miatt nézhetik lánynak. Nem minden fiúnak van ilyen haja,de még lánynak se:)
2011. febr. 25. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!