Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hol tudnék olyan zoknit...

Hol tudnék olyan zoknit szerezni a kisfiamnak ami egyáltalán nem csúszik a parkettán?

Figyelt kérdés
Eddig csak csúszásgátlós zoknikat hordott.Viszont 23-24es méretű a lába és ebbe a méretben sajnos már nem kapok csúszásgátlós zoknit.Itthon pedig borzalmasan csúszik a parketta.
2011. febr. 22. 20:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi is hasonló cipőben járunk... A héten a Rossmann-ban van leárazva, mire mentem sajnos a mi méretünkben nem volt, csak abban, amiben te keresel. Bőr talpú babazokninak van feltüntetve. A Brendonban is van. De ott jóval drágább..
2011. febr. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Tesco/ pirex/ rendesebb írószerben lehet találni ilyen Puffy Valamit a Puffy tuti benne van a nevében.

Nah ez olyan mint egy üvegmatrica, csak eredetileg póló/táska díszítésére találták ki gyerekeknek - én is onnan ismerem, mert húgomnak meg nekem is volt.


Ez ilyen sima ragacs amit ha meghajszárítózol felpuffad és tök olyan lesz mint a zoknicskák alján a csúszásgátló.

[link]


mondjuk itt azt írja, hogy a ruháról a folt melegvízzel eltávolítható, nem tudom, hogy hajszárító után is lejönne-e mosás után de egy próbát szerintem megér. :)

2011. febr. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Brendonban, igaz ott drága, de az tényleg jó!!!
2011. febr. 23. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Decathlon!Azt hiszem 400 ft.-ért vettem 1 pár zoknit 1 hete,aminek teljesen gumis az alja.Pont ugyan ilyen:

[link]

2011. febr. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!