Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Korcula-szigeten nyaralt már...

Korcula-szigeten nyaralt már valaki? Kisgyerekkel érdemes odamenni?

Figyelt kérdés
Azért itt teszem fel ezt a kérdést,mert 3 éves gyerekkel készülünk,kíváncsi vagyok a véleményekre!
2011. febr. 20. 20:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Korcula város szép,vannak homokos strandok, de nagyon messze van és hosszú a komp(drága is).Attól is függ, hogy melyik részét nézitek a szigetnek,mert vannak kevésbé jó helyek .Én amit ajánlanék kisgyerekkel az Pag-sziget, mi többször is voltunk ,nagyon klassz hely és jóval közelebb van,gyönyörű Novalja, Pag város, sok kis öböl és strand van,de ezeket meg kell keresni.Persze ez mindenkinek más(nekem jobban tetszett mint Makarska).
2011. febr. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Makarskán már 3-szor voltunk,az az igazság,annál szebbet-jobbat mi még nem találtunk.Korcula-szigeten Korcula várost,vagy falut,vagy mi az néztük,nagyon kedvező áron tudnánk all-inclusive ellátással hotelbe menni.Ti merre voltatok ott?Makarskától még messze van?És a kompra hol szálltatok fel?
2011. febr. 21. 13:09
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekünk Rab-sziget a legjobb sok a homokos part és 6 óra alatt ott vagy.Nagyon szép az ó város a komo is csak 20 perc.
2011. febr. 24. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
komo=komp
2011. febr. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Mi 1,5 éves "kicsivel2 és nagyobban tavaly Pag-on voltunk kempigben.

Egy 3 éves gyerek már nem kicsi bárhol elvan, tapasztalat

2011. febr. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

én voltam már 2-szer is nyaralni ott

a strandok eléggé kövesek ezért nem annyira kisgyerekeknek való,viszon búvárkodni tök izgi

16/L

2011. febr. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Szia utolsó!Írnál róla részletesen,akár priviben?
2011. febr. 26. 15:42
 8/8 David a barátságos válasza:
Mi már kéccer voltunk, és szombaton megint megyünk = P
2012. aug. 1. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!