Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit tesztek annak érdekében,...

Mit tesztek annak érdekében, hogy kisgyereketek átaludja az éjszakát?

Figyelt kérdés
Azon kívül, hogy reménykedtek...:)
2011. febr. 16. 11:32
 1/5 anonim ***** válasza:

1 eves a kisfiam, en nem teszek semmit, varom a "csodat". Azert mar haladunk, mert most mar csak hajnali 4-5 fele ebred eloszor - 8kor tesszuk le este - es mar 2X volt olyan is, hogy 6.00-6.15kor ebredt. Ma is 3/4 6-ig aludt, szopizott es meg egy orara visszaszunditott.

Kivancsi vagyok masokra.

A lanyom viszont 6 honapos koratol este 8- reggel 7-7.30-ig aludt. A fiam mas.

2011. febr. 16. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mi semmit nem tettünk. Másfél évesen kezdte átaludni az éjjelt. Addig éjjelente 2-szer volt fent evett-ivott.


Nálunk az első átalvás a horvátországi nyaraláshoz kapcsolódott. Annyira kiszívta a nap, a jó levegő, a rengeteg élmény, hogy nappal 3 órákat aludt, az éjjelt pedig volt amikor átaludta a 10 nap alatt. Onnantól kezdődött az átalvás. De most 2 évesen is 4-5 körül kér enni csak ezt mi már a férjemmel átalvásnak hívjuk, mert legalább nem hajnali1-kor ébred. De ha szigorúan vesszük akkor még így sem alussza át, mert 5 körül kér enni.

2011. febr. 16. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kislányom elég hamar kezdte átaludni az éjszakákat, de kb. 7 hónapos korától viszont gyakran felébredt. Eleinte mindig keltem hozzá, szoptatás, együtt alvás stb. Aztán már nagyon fárasztó volt. Kitaláltuk,hogy apa keljen fel hozzá, és bejött. Nem gondoltuk volna mi sem, de apának nem akart felkelni :-) Az első pár nap még sírt, de mondta apa, hogy "anya alszik, mert fáradt", utána már ha meglátta az apját, már vissza is fordult az ágyba, pár nap múlva már nem ébredt fel. Egy hét fárasztó volt apának, reggel ment dolgozni, de utána mindenkinek könnyebb lett, hogy nem kellett éjszaka felkelni. Most már 2 éves, és nem mondom, hogy nem szokott felébredni éjszaka, de már tényleg valami miatt (pl. szomjas, beteg stb.) De 90 %-ban átalussza az éjszakát. Nekünk ez vált be!
2011. febr. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, este 8-tól, reggel 7-ig, ha nem megyek dolgozni, ha igen akkor 6-kor kelünk. Talán ezért is alsszik jobban, mert fáradtabb, mintha akkor kelne mikor akarna.
2011. febr. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az én kislányom már 2,5 éves és a reményen már nem is gondolkodunk.Egyenlőre orvost kérdeztük mi a teendő.DE sokra vele sem jutottunk.Ha oviba megy szeptem.-be remélem változik.De hol van az még?
2011. febr. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!