Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Megtörlitek a kisfiatok...

Megtörlitek a kisfiatok kukiját wcpapirral pisilés után?

Figyelt kérdés
Vagy megrázzátok ès ennyi? Bocsi a kérdésért, de nem tudom, hogy kellene! Szobatiszta gyermek esetére értem...:)
2011. febr. 8. 14:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, megtörlöm:)
2011. febr. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
általában törölni kell, mert pár csepp megy a combhajlatához, ill. észrevettem, hogy hiába rázogattam, mikor felhúzom a bugyit, kicsit olyan lesz, szóval törlöm.:)
2011. febr. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
49%
Nekem az apja azt mondta, hogy ne toroljem, mert a fiuk nem szoktak es ne tanitsam azt neki. Szoval en nem torlom neki. Most tanuljuk a szobatisztasagot, neha mar megy a wc-be pisiles, amugy 3 eves lesz majusban.
2011. febr. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én törlöm neki,az apja is törli magának :)
2011. febr. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Törlöm


A kisfiúk többsége az oviban is törli! És így a jó, amíg nem tudják rendesen lerázni.


Óvónő

2011. febr. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

szia,


mi is töröljük, mert Apa is szokta :) és ugye akkor ezt így kell csinálni!! :) ezt a fiatal ember mondta pisilés után, aki 2,5 éves :)


Ági

2011. febr. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Köszi a válaszokat! Őszintén akit eddig láttam férfit pisilni, az nem törölt semmit, ezért merült fel bennem ez a gyogyós kérdés:) pedig nekem is a letörlés lenne a tisztább! Áginak külön puszi:) L.
2011. febr. 9. 16:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!