Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kisgyermeketek hány óra körül...

Andibandii kérdése:

Kisgyermeketek hány óra körül szokott kelni? Az én kisfiam 2 éves, de néha aggódom mert este 9 körül elalszik és van, amikor de.10-ig is alszik. Sőt olyan is volt hogy 11-ig. Nem szundi ez?

Figyelt kérdés
2011. febr. 6. 00:59
 1/10 anonim ***** válasza:
Szia! Az enyem 6-kor kel. Delutan alszik, aztan este 20-21 kozott megy agyba.
2011. febr. 6. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Enyéim este 8-tól reggel 1/2 10-ig alszanak. Meg délután még 2-3 órát, attól függően, milyen napjuk volt.
2011. febr. 6. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Lányom délután fél kettőtől kb 1-1,5 órát szokott aludni, este fél9-9 körül fektetem, így 7-fél 8-ig alszik. Szintén 2 éves. Fiad éjjel rendesen alszik? Nem szokott felébredni?És délután alszik e és mennyit? Ez nagyon sok mindentől függ.
2011. febr. 6. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
7:56-os vagyok, még annyit, hogy pl az én lányom is sokkal többet alszik, amikor kinn van a tanyán a nagyapjáéknál, a levegegő meg a környezet jót tesz ott neki, és ott délután nem alszik, de délelött ő is 10-11-ig is képes aludni.
2011. febr. 6. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ne aggódj az, hogy mennyit alszanak, az gyerekfüggő. Az én kisfiam 2 évesen szintén 10ig aludt, este 8 - fél 9től. És délután is aludt 1,5 órát. Sokan kifogásolták, többnyire irigységből, mert az ő gyerekük 6kor kelt... A doktornő azt mondta, hogy az idegrendszerének is jót tesz, ha sokat alszik.

Most 2 éves 5 hónapos, reggel fél 8-8 között kel.

Hozzáteszem az öccse 1 évesen szokott le arról hogy este 8 órai fekvéssel hajnal 4kor kelt enni, majd továbbaludt 7ig. Most is csak fél 7ig alszik. szóval nem egyformák a gyerekek annak ellenére hogy mindent ugyanúgy csinálunk.

2011. febr. 6. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Akkor megnyugodtam:)Azt hittem,hogy egyedül vagyunk ezzel:)Amúgy az éjszakát átalussza,de mások tényleg irigységből mondják,hogy nem kéne ennyit aludnia mert az ő gyerekük hajnalban kel fel.Köszönöm a válaszokat!
2011. febr. 6. 11:28
 7/10 anonim ***** válasza:

Igen akik mondják neked,hogy nem kéne annyit aludnia a kisfiadnak azok irigyek, mert nekik nem alszik rendesen a gyerekük.

Sajnos az én fiam is rosszalvó:( Mondhatnám azt is alig alszik valamit.Este legjobb esetben 11 kor tudjuk letenni.De általában éjfél körül inkább.És reggel 8 kor kel.De sokszor van,hogy hajnal 5 körül ébred kéri a tejet és alszik még egy kicsit.Most 21 hónapos eddig 1 szer aludt reggel 11 óráig.

Sajnos nálunk az sem működik,hogy hamar lerakjuk mert ha este 8-9 körül már alszik akkor hajnal 1 kor felkel és ébren van 5 ig.És utána is csak 8 ig alszik vissza.És persze nyűgös egész nap.Szerencsére ezt a 21 hónap alatt csak 4 szer kellett végigcsinálni.De soha többet.


Nyugodt meg semmi gond nincs a kisfiaddal.Aludjon annyit amennyit akar.

2011. febr. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az en kisfiam 6-kor kel, de nem irigykedem, mint azt hangoztattad. Nem hagynam 10-ig aludni sose (max ha beteg, v valami okbol nem aludt eleget). Egyebkent azert kel 6-kor, mert megyek dolgozni. Igy eselye sincs 10-11ig aludni. Ha otthon vagyok, akkor is keltem fel nyolc korul. Bemegyek hozza, megpuszilgatom. Sose szerettem a sokaig alvo, lusta embereket. Nem szeretnem, ha a fiam ilyen legyen kesobb. A halalom, ha valaki felnottkent akar delig is az agyban doglodik es lopja a napot. Foleg a ferfiaknal tapasztaltam ezt. Annyi semmirekelo, lusta ember van mostansag, es ez sajnos a neveles hianyanak az eredmenye. Ilyen fiatal korban kell megmutatni nekik a helyes utat.
2011. febr. 15. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem meg a halálom a tyúkokkal ágyba fekvő ember. Annyi lusta ember van ma, én ébren vagyok akár hajnalig is otthon és teszem a dolgom, a sok lusta meg alszik már 8-kor. Pfffujjj.
2011. febr. 15. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
En se megyek koran agyba kedves utolso. Alvas = idopazarlas. Ejfel elott nem fekszem le.
2011. febr. 15. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!