Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mitől lehet egymás után...

Mitől lehet egymás után többször fülgyulladása?

Figyelt kérdés
Amióta elkezdte a bölcsit azóta már háromszor volt savós középfülgyulladása.Mindig végig szedte az antibiotikumot és folyamatosan szívtam az orrát stb.Mit tehetnék még hogy többet ne forduljon elő?Másnak mit tanácsoltak?
2011. febr. 3. 21:18
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Ovodás koromtól egészen 5.-6. osztályig mindenévben minimum egyszer begyulladt a fülem.. Az orvos annyit mondott rá, hogy kinövöm majd.. Valóban kinőttem, de azért szerintem érdemes nektek is a saját gyermekorvosotoknál rákérdezni.
2011. febr. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos ha hajlama van rá,akkor minden betegség a fülére fog menni....

Kiskoromban 4 gyerek közül,csak nekem volt rendszeresen arcüreg,és fülgyulladásom,most felnőttként is minden nátha ezt okoz.És a fiamnál is a közösségbe kerülés után bármit csináltam 2 évig minden téli hónapban fülgyulladása volt.(novemberben kezdtük,és áprilisban fejeztük be)5 évesen kinőtte,azóta nem volt...,most 8 múlt.

2011. febr. 4. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

szia,


ugyan ebben a cipőben járunk mi is, kisfiam 2,5 éves, az elmúlt 3 hónapban 3x volt begyulladva a füle, pedig precízen végig csináltuk az antibiotikum kúrákat, mindent!! sajnos hajlamos rá, én is és a tesóim is azok voltunk, genetika :( éppen most lábalunk ki egyből és arra jutottam, hogy elviszem fül-orr-gégére egy kivizsgálásra, mert azért aggaszt, nehogy lerakódjon valami vagy rámenjen a dobhártyájára!! a doktornő szerint korai még, de szeretném, ha utána járnának!!


Ági

2011. febr. 4. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!