Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kinek hogyan sikerült a külön...

Kinek hogyan sikerült a külön ágyba/szobába szoktatás, aki 2 éves kor körül kezdte gyerekénél?

Figyelt kérdés
Mi most vettünk neki saját ágyat, egyelőre mellette alszom a földön egy szivacson a gyerekszobában. Aztán meglátom, hgoyan tovább.
2011. jan. 24. 12:44
 1/1 anonim ***** válasza:

19 hónapig szoptattam és mellettem aludt.


már egy jó ideje megvettem neki a saját autós ágyát, a miénk mellé toltam, és délutánonként abban aludt.

mióta leválasztottam a saját ágyában szinte (megfázás, fogzás...) végigalussza az éjszakát a saját ágyában.

gondolj bele, eddig végig mellette aludtál, ez is csak fokozatosan fog változni. szüksége van arra, hogy szép lassan szokjon le arról, hogy eltűnsz mellőle alváskor.

2011. jan. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!