Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Türelmesen várjak, míg újból...

Türelmesen várjak, míg újból normálisan enni kezd 2 éves lányom?

Figyelt kérdés
Nem akarom túlparázni sem a dolgot, de félek, hogy lassan beszűkül a gyomra , és ha éhes lenne sem bír majd normálisan enni. Sok ilyen nem evős szakasz várható még a jövőben?
2011. jan. 24. 09:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne aggódj! Minden gyereknek van ilyen időszaka, ez valamilyen anyagcsere váltás, nővérként dolgoztam és szitterkedtem is. Ahol vigyáztam a gyerekekre ott is volt hogy napokig csak folyadékot fogadott el a kisgyermek, mondtam anyukának ha éhes lesz fog enni, ha jó húsban van, nincs lefogyva akkor arra kell figyelni folyadékot eleget fogyasszon. 2-3 nap múlva este egy nagy szendvicset evett:) A gyerekek érzik hogy mennyire van szükségük, még nincsen elrontva az ösztönük.
2011. jan. 24. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Miért el lehet rontani az ösztönt? Hogyan?
2011. jan. 24. 10:06
 3/3 anonim ***** válasza:
Ne félj! Van egy kis átmeneti kajasztrájk nálatok. Nem tart örökké,ezt te is tudod. Hamarosan visszajön az evéskedve.
2011. jan. 24. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!