Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hova mennétek másfél éves...

Hova mennétek másfél éves kisgyerekkel nyaralni külföldre?

Figyelt kérdés
Augusztusban mennénk, anyósomékkal. Van ugyan autónk, de még olyan hosszú úton nem voltunk vele, csak belföldön. Abban sem vagyok biztos, hogy mindannyiónk cucca elférne a kocsiban. Viszont a repülőre nem tudom, hogy vinnénk magunkkal babakocsit meg utazóágyat... Nem szeretnénk Horvátországba menni-pedig az lenne a legközelebb-azért, ha van valami jó apartman, ahol jártatok, leírhatjátok! Ötletem sincs, hová menjünk, milyen járművel. Várom az ötleteket! Nem akarunk őrült sokat költeni szállásra, de azért egy középkategória a kislány miatt szükséges.
2011. jan. 23. 14:41
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Ja, és szerintem Neckermann (nem csak magyarországon létezik), talán nem megy tönkre!

: )

2011. jan. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Amikor fiam 1,5 éves volt akkor Korzikán voltunk, amikor kics volt tavaly annyi, akkor Horvátországban, azért csak ott mert sajna csak egy rövid 5 napos nyaralásra futotta.

Ja és mi kempingezni szoltunk.


de ahova még mennék:

Olaszország, Görögország, Szlovénia,

2011. jan. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Németország Tropikal Island.

[link] Tavaly itt voltunk. Nagyon jó volt. Bent lehet aludni a strand résznél. Repülővel mentünk. 2 éves gyermekem imádta. A hőmérséklet állandó, Nem tudsz kifogni rossz időt.

2011. jan. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Szia!


Mi még sosem voltunk a kicsivel külföldöm(most 2 éves),de amikor a párommal Mallorkán voltunk,nagyon sok kisgyerekes család nyaralt ott.A szálloda jól fel volt szerelve gyerekeseknek,és még meg is jegyeztük,hogy ha majd lesz gyerekünk,ide fogunk eljönni,mert tényleg sok pici gyerkőc totyogott a tengerparton.Valamiért nagyon felkapták a gyerekesek.A repülővel sem volt semmi gond,láttuk az előttük beszálló kisgyerekesek teljesen a repülő ajtajáig tolhatták a kocsit,ott adták le,aztán azt elvitték a csomagtérbe, és persze egy jó nagy táskával szálltak be,felkészülve a kisgyerek ellátására.Az út kb 2,5 óra volt,simán kibírták a picik.

2011. jan. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

11 hónapos kora óta minden évben jön velünk nyaralni külföldre - szerencsések vagyunk, nyaranta 2x megtehetjük; most 4,5 éves és imádja az első alkalomtól!!!

Amikor 11 hónapos volt, akkor ""csak"" Olaszországba mentünk autóval és fontos volt, hogy éjjel 1-kor indultunk. Így végigaludta az egészet, csak a 2 órás pihenőknél kelt fel és csodálkozva nézte a benzinkutak fényeit :-)

Nekünk a kocsiba minden simán belefért, pedig vittünk utazóágyat (feleslegesen), esernyőbabakocsit, rengeteg pelust, játékokat stb. A gyerek 1 hétig tetőtől-talpig homok volt, óriásiakat aludt a jó levegőn, szóval nem bántuk meg.

Nekem Horvátország nem szimpi kicsi babával vagy kisgyerekkel. Nagyon kevés a homokos rész, nehéz elszórakoztatni egy csöppséget a nagy melegben a tengerparton homok nélkül - szerintem.

Később már bátrabbak voltunk, vittük Tunéziába is repülővel, igaz oda már nem vittünk utazóágyat, mert szinte mindenhol adnak kiságyat, csak jelezni kell. (apartmanban, hotelben egyaránt)

Mi az első 2 nyaralásra azért nem vállalkoztunk repülővel, mert kint kell lenni a reptéren 2 órával korábban, cirka 2-2,5 órás egy eu-s út, utána megint a reptéri hercehurca, közben rohanni, sietni, nincs idő semmire sem. Ráadásul nekünk Bp. 1,5 óra kocsival, szóval szerintem az már sok lett volna egy pici gyerekkel.

Ja.. és sohasem a legdrágább helyeket foglaltuk, szerintem elég egy középkategóriás is, csak érdeklődjetek alaposan utána.

2011. jan. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok: Olaszországban rengetegszer voltunk és csakis a Terra osztrák katalógusából válogattunk, sosem csalódtunk!!! (Utazási irodákban adnak magyart és osztrákot is, az utóbbiban nagyobb a választék, jobb a minőség.)
2011. jan. 25. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a segítséget! Remélem jól döntök majd!
2011. jan. 25. 21:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!