Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 16. kerületi gyermekfogászaton...

16. kerületi gyermekfogászaton ajánlanátok valakit vagy esetleg, hogy kihez semmiképpen ne menjünk?

Figyelt kérdés
2011. jan. 19. 21:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem így működik. Minden kerületben utcákra van felosztva, hogy ki melyik fogorvoshoz tartozik. Nem választható. Ha magánrendelésre gondolsz, az persze más, de annak ára is van sajnos. De tapasztalataim szerint egy sztk-s fogdoki sokkal lelkiismeretesebb, mint a magánorvosok. Nagy fogorvosjáró vagyok 5 éves korom óta.
2011. jan. 19. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy válaszoltál! Sajnos én is nagy fogorvosjáró vagyok, nagyon rosszak a fogaim. A kislányomat ezért is viszem el már most 4 évesen, hogy nézzék meg a fogait, bár szépek neki. Közben megtudtam, hogy lehet választani orvost, nincs utcákra felosztva.

De hát egyet sem ismerek. Ezért gondoltam, hogy nehogy az első alkalom rossz élmény legyen neki.

2011. jan. 20. 09:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!