Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan segítsek neki?

Hogyan segítsek neki?

Figyelt kérdés
Kisfiam 2 éves és ugy látjuk inkább a bal kezét használja mindenben.Szeretném önálló evésre ösztönözni,mert néha még a kanalat sem hajlandó megfogni,inkább forgolódik,mást csinál és nem eszik.Akinek balos a gyereke hogy segített neki.Mi a szülei jobb kezesek vagyunk.
2011. jan. 17. 13:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Kisebbik lányom bal kezes lesz egyértelműen, de eddig különösebben nem kellett segíteni semmiben. 17 hónapos lesz pár nap múlva, mindent bal kézzel csinál (kanalazás, ceruza, ropi stb.) Én inkább az iskoláskortól tartok, mert az írásban nehéz lesz.

Egyébként sok bal kezest ismerek, és teljesen "élhető", pár dolgot meg kell tanulniuk használni, illetve vannak számukra gyártott eszközök is. (olló stb.)

2011. jan. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az első nagyon jókat írt, javaslom, hogy próbálj neki bal kezes kanalat venni!

[link]

2011. jan. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia!Én balkezes vagyok,a lányom jobbos...Szerintem hagyd,hogy meg tanulja-a kanálnál pl. tök mindegy.HA nagyobb lesz,az olló,ami nem könnyű:-)
2011. jan. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!