Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Most hogy ilyen enyhe az idő,...

Most hogy ilyen enyhe az idő, mentek játszótérre?

Figyelt kérdés
2011. jan. 16. 14:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Voltunk, de nem volt kedve a gyereknek bemenni, inkább a galambokat üldözte kívül :) Amit nem is bánok, mert én személy szerint nem szeretek játszótérre járni (persze megyek, hisz a kislányom szereti). Viszont jó sokan voltak ma :)
2011. jan. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze:) Bűn lenne kihagyni.
2011. jan. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem lenne kötőhártyagyulladása, hőemelkedése és takonykórja:-((( akkor tuti mennénk.
2011. jan. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi már régóta nem voltunk, de ma mentünk, mert pompás idő volt itt is. Rengetegen voltak a játszótéren! :)
2011. jan. 16. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ebéd után mi is kimentünk egy-két órára. :) Nagyon szép idő volt, hála Istennek nem ilyen csípős hideg volt. Kislányom és kisfiam futkároztak, játszottak más gyerekekkel, én meg olvasgattam. :o)


Itt pár hozzászólással feljebb olvastam, hogy beteg a gyerkőc. :o( Mielőbbi jobbulást kívánok neki!

2011. jan. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Köszi:-)))
2011. jan. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mentünk volna, de akkora volt a sár, hogy nem lehetett bejutni...sőt még a kapuig sem jutottunk el, úgy besüppedtünk.
2011. jan. 17. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen, járunk. Ki kell használni, mert megint mondják a rosszabb időt.
2011. jan. 17. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!