Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Van, aki elégedetlen a gyermek...

Van, aki elégedetlen a gyermeke bölcsijét illetően valamivel?

Figyelt kérdés
Most állok bölcsődeválasztás előtt, és nem tudom, mire figyeljek oda, mi mindenre kérdezzek rá. Aggódom, hogy majd csak utólag derül fény egy csomó rossz dologra, pl. hogy nem öltöztetik át a gyereket, ha bepisilt, csúnyán beszélnek vele, vagy egyszerűen csak nem fordítanak kellő figyelmet az ok-okozat magyarázatára tiltásnál/kérésnél (ez utóbbi tudom hogy extrának számít, de nekem fontos). Van közületek valaki, aki ha előbb tudta volna, milyen is igazán az adott bölcsiben a gondozónők gyakorlata, akkor kétszer is meggondolta volna, hogy abba a bölcsibe vigye a gyermekét? Ha vannak véleménykülönbségek, hogyan kezelitek? Milyen rossz tapasztalataitok vannak? Nem szeretnék majd a bölcsiválasztás utáni csalódásomban rádöbbenni, hogy lám erre meg arra is rá kellett volna kérdeznem. Két éves múlik a lányom, mire bölcsibe megy.
2011. jan. 13. 08:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
csaK ISMERŐSŐKTŐL TUDSZ MEG ILYEN INFOKAT AKINEK A gyereke is oda jár.én igy utolag nem ez a bőlcsit választanám.de egy kutya az ősszes.bp
2011. jan. 13. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Amire kérdezz rá:

-itatás: csak kajakor, vagy napközben bármikor ihatnak? Bevihetsz-e saját innivalót üvegben?

-alvás: kint altatják-e őket?

-szobatisztaság: mennyire partnerek mikor te már szeretnéd szoktatni

-vihetik-e betegen a gyereket (nem azért mert te vinnéd, csak hogy mire számíts: folyós orrú gyerekekre, vagy egészségesekre)

-beszoktatás pontos menete

-alváskor ha nem alszik el mit csinálnak vele (a mi bölcsinkből el kellett vinni azt aki zajt csap és a többit nem hagyja aludni, délben)

-miket kötelező havonta bevinni és mennyi pénzt

-udvaron mennyit vannak

-milyen cipőt vihetsz be neki váltónak (a miénkből kitiltották a fekete talpú gyógycipőnket, merthogy fog a talpa - egy törléssel eltüntethető a csík, de ehhez is lusták úgy tűnik)

-hányszor teszik tisztába őket (a másik csoportunk gondozónője kakiban hagyta rendszeresen a fiam, merthogy úgyis megyek érte 3-kor és ha fél 3kor kakilt be már úgy hagyta...)

2011. jan. 13. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

köszönöm, volt pár olyan dolog a listán, ami amúgy eszembe sem jutott volna, pl. fel se tételeztem eddig, hogy nem ihat a gyerek napközben, csak étkezésekkor.

jöhetnek még a tapasztalatok, vélemények!

2011. jan. 13. 13:19
 4/5 anonim ***** válasza:
igen, sajnos nálunk inni se lehet napközben. ilyesmik miatt vettem ki őt :)
2011. jan. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Hát ez nem hangzik túl jól. Mik azok az "ilyesmik" még?

Azt reméltem, többen írnak majd. De az eddigieknek köszönöm a választ.

2011. jan. 13. 21:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!