Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen szülinapi ajándékot...

Milyen szülinapi ajándékot vigyünk 5 éves kislányoknak?

Figyelt kérdés
Ovodai szülinapra hivatalos a kislányom, 3 kis csoporttársa tartja együtt a szülinapját. Még sosem voltunk ilyen bulin, ezért segítséget szeretnék kérni, hogy milyen ajándékokat szoktak ilyen kor vinni, mennyi összegben kb. Mindhárman igazi csajos lányok, valami hasonlót szertnék mindháromnak, de mégsem egyformát.
2011. jan. 4. 11:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Én próbálnék tájékozódni, hogy mekkora összegben szokás az ajándékozás ilyenkor. Mindháromnak hasonlót dolgot kellene venni, hasonló vagy ugyanakkora összegben. Lehet hajgumi, hajcsat, színes ceruzák, kifestő, én mindenképpen apróságot vennék csak.
2011. jan. 4. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nálunk kb 700-1000 Ft összegű ajándékot szoktak hozni/ill. vinni a gyerekek egymásnak.

Ennyi idősen kb ilyeneket kapott a lányom: hajgumi-hajcsat készlet, matricás foglalkoztató füzet,filly póni, vagy olcsóbb fajta póniló (nem a my little póni félék, de nagyon aranyosak),icike-picike barátokból egy-két állatka, varázs filctoll készlet.

2011. jan. 4. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítségeteket, én is gondoltam hajcsattra, hajgumira, csak még mellé kellene valami. Valami csillogós filctoll ötlete tetszik. Majd körbenézek.
2011. jan. 4. 11:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!