Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3 éves gyerek már felriad a...

3 éves gyerek már felriad a szilveszteri tüzijáték, és petárdázásra?

Figyelt kérdés
2010. dec. 29. 07:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Nagyon féltem ugyanez miatt tavaly, észre se vettek semmit a kölkek. Remélem idén se fognak halálra rémülni (7 és 3 évesek)
2010. dec. 29. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én is féltem, de eddig még mindig aludt mint a bunda. Csak azért kérdezem mert volt nyáron vihar és akkor felriadt. De a szilveszter jóval hangosabb mint egy kis dörgés...
2010. dec. 29. 07:22
 3/7 anonim ***** válasza:
Attól is függ, mennyire alszik épp mélyen. Én van, hogy egy szösszenésre felébredek és van, hogy nem veszem észre, hogy felkelt az egész család. Tedd le egy órával később mint szoktad, hátha akkor mélyebben alszik.
2010. dec. 29. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
45%
Nálunk már most is ezerrel petárdáznak éjjel a suhancok, de a fiam a füle botját nem mozdítja rá, ha már alszik. Épp 3 éves.
2010. dec. 29. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
fiam tavaly 4 hónapos volt és felriadt.idén remélem már átalussza.
2010. dec. 29. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én már előre félek a szilveszter éjszáktól. Nagyon ébren alvó a fiam, 2.5 éves. Tavaly is felriadt, hajnali 3ig nem is tudtuk visszaaltani, annyira zavarta a sok durrogás.
2010. dec. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
4es miért suhancok?Ha elárulnád megtisztelnél pedig már 13 éves a kérdés.Annyi idő alatt még meggondolhattad magad.
2023. febr. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!