Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kiságyát szerető 1.5-2 éves...

Kiságyát szerető 1.5-2 éves csemetét hogy szoktassam át széthúzhatós heverőre?

Figyelt kérdés
Lassan már nem fér el a kiságyban :( először nappal aludjon ott, aztán éjjel is pár nap után?
2010. dec. 15. 13:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért nem fér el? ha szereti én tuti nem szoktatnám másba. Lányom 23 hós, és még mindig ott alszik. Nincs vele gond. Bőven elfér benne. Nem is tervezek cserét mostanság, olyan jól működik így az egyedül elalvás, és az éjszakai alvás is.
2010. dec. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jövőhéten lesz 2 éves a Kislányom és Ő is a kiságyában alszik még mindig! Nincsen vele gondunk! Hozzá van szokva! Szerintem is ráértek még!
2010. dec. 15. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Azért nem fér el, mert nagyon mozgolódós alvó. A kérdés az volt, hogy hogyan, nem az, hogy mikor. De azért mentek a zöldek, mert segítő volt a szándék.
2010. dec. 15. 18:38
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Mi is hasonló okok miatt cseréltük le a kiságyat. Nálunk a Télapó hozta. Kb. 1 héttel korábban elkezdtük mondogatni, hogy a Télapó hoz majd egy naaaagy ágyikót. Mindig elmondtuk, hogy még hányat kell esténként aludni és itt lesz az ágyikó. Folyamatosan kérdezgettük, hogy szeretne-e nagyobb ágyikót, persze a válsz az volt, hogy igen. Akkor szerelte össze a férjem amikor mamáéknál volt a kislányom, mert biztos sírás lett volna belőle, ha látja, hogy szedjük szét a régi ágyat. Ugyan oda raktuk be a nagy ágyat ahol a kicsi is volt. Az első alvás este volt, hajnali fél 4 körül felébredt és átjött hozzánk. Visszakísértem és már aludt is tovább (pedig szokott könnyen menni). Azóta nem ébredt este, olyan mintha mindig ebben az ágyban aludt volna. Azt azért elmondom ,hogy én nagyon féltem a cserétől, mert a kislányom nagyon nehezen viseli a változásokat, kissé rigolyás:) (Mint az apja)
2010. dec. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ja! 2 éves a kislányom.
2010. dec. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!