Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Melyik vennéd meg 2 éves...

Melyik vennéd meg 2 éves fiadnak? Miért? Ha van ilyen játéka kisfiadnak, szereti?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Nincs még szerelős játéka, de imádja, ha az apja szerel.


2010. dec. 14. 13:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
sajna nem tudom megnyitni, mert nagyon furákat ír ki.
2010. dec. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én a 4-et venném meg,én is nagyon vacilálok ezen,csak már annyi ajándéka van,hogy lehet szülinapra fogja kapni.
2010. dec. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Kedves Második!

Te miért vacillálsz rajta?

Üdv,

Adri

2010. dec. 14. 13:22
 4/11 anonim ***** válasza:

na most sikerült. én vmelyik asztalosat venném, az biztos. talán a 4.-et, azt tudja legtovább használni, most még szerel vele, aztán pár év múlva összerakja az autót belőle.

1.

2010. dec. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

4. Venném, van is, sokáig tudja használni, elpakolgatja, szerel csavaroz.

A pici fa semmitől sem való

2010. dec. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A 4. a legjobb határozottan!
2010. dec. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Én is sokat gondolkodtam, de szerintem az én 2 éves fiam még nem érett rá. Nem hiszem, hogy szerelne, csak szanaszét hordaná a lakásba, ezért én egyiket sem veszem meg, majd csak cca 2,5-3 éves korában.

Egyedül a fúrógéppel szaladgál, minden hasonló játékot széthord.

2010. dec. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Én vagyok a 2.Nem azért vacilálok rajta,mert nem jó,hanem ,mert már sokmindent vett a család és mi is,Áprilisban lesz a szülinapja akkorra is hagyok valamit,aminek örülne.
2010. dec. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Sajna nálunk minden alkalom (szülinap, névnap) karácsony körül van, így hiába nem tud még ő sem csavarozni stb., de szerintem nagyon fog neki örülni, meg majd apu odaül mellé és szerelnek, aztán meg majd szerel egyedül. S mivel a rokonságtól máskor nem nagyon kap játékot, így mindenkitől azt kértünk. Félek a játékdömpingtől, de lesznek benne olyanok, amiket legfeljebb elteszek, s később elő tudok venni. (Év közben is kell játszani valamivel, s annyi játékot meg mi nem tudnánk finanszírozni. Így inkább most legyen játékdömping - nem egészen, mert igyekeztem egymással kombinálhatóakat vagy meglévő játékok kiegészítőit választani, meg fürdetőjátékot, amivel ugye csak a kádban játszik, illetve kértünk könyveket is.)

Az ára miatt vacakoltam leginkább. Hogy megéri e, kihasználják e a gyerekek.

2010. dec. 14. 14:43
 10/11 anonim ***** válasza:

Szia, nekünk van olyan, mint a 4.! Illetve szinte ugyanaz: [link]

A színek mások, és a szerszámok alakja. De szerintem ugyanazt tudják :)

Tavaly karácsonyra kapta a kisfiam, akkor 1 éves volt, és azóta is rengeteget játszik vele. (pl ma is az összeszerelhetős kisautóval aludt el:))

Masszív asztal, erős műanyagból vannak a szerszámok, az akkus csavarhúzó forog, szóval csavarozni is lehet vele, mint az igazival! :)

Csak ajánlani tudom!

2010. dec. 14. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!