Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Találok olyan oldalt, ahol...

Találok olyan oldalt, ahol 1-2 éves gyerek frizurák vannak?

Figyelt kérdés
Mindenhol csak hosszú hajú lányokat láttam, jóval nagyobbak voltak, mint 1-2 év.
2010. dec. 4. 18:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Az én lányom 1.5, olyan Vic Beckhames haja van, csak elég rövid változatban. Azt hozta ki belőle a fodrász, amit engedett a haja. Inkább azt néztem, hogy ne lógjon rá a szemére, fülére és legyen egy kis formája. Amúgy eléggé igyekeznie kell egy ekkoránál a Gedeon bácsinak, mert nagyon ficánkolnak és a hajcsavarók se kötik le 24 másodpercnél tovább :D
2010. dec. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az enyém is 1,5 éves, és össze-vissza lóg csak neki. Begumizni nem engedi, ha mégis sikerül, akkor is kb. fél óra múlva kiesik belőle, vagy csupa kóc lesz, mert hempereg a földön-ágyon:( Levágatnám neki, de fiúsra nem akarom.
2010. dec. 4. 21:22
 3/4 anonim ***** válasza:
Sztem a fülig érő haj frufruval cuki lenne.
2010. dec. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi pont ezért csak gyerekfodrászhoz járunk. Van rengeteg játék, mesét is nézhet. Tök jól elvan. Igaz nem olcsó de egy évben egyszer megyünk akkor megéri. Ja, és nagyon ügyes a fodrásznéni, tuti lesz valamilyen ötlete milyen frizura állna neki jól. (tincses-sziget.hu)
2010. dec. 5. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!