Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Írnátok halas recepteket,...

Írnátok halas recepteket, amit másfél éves kicsi is ehet?

Figyelt kérdés
Szeretnék heti egyszer halat adni a kisfiamnak, de nincs ötletem, mit készítsek, és milyen halból. Csak gyorsfagyasztott hekket evett eddig egyszer. Én leginkább csak úgy szoktam készíteni, hogy olajban sütöm, de szívesen várnék egészségesebb recepteket, amit a család is meg a kicsi is meg tud enni!
2010. nov. 30. 11:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Én olaj helyett alufóliában sütöm a sütőben. Befűszerezem ízlés szerint, az alufólia aljára öntök pici olívaolajat, hogy ne tapadjon oda, becsomagolom és mehet a sütőbe. Nagyon fincsi így is és bármilyen hallal megcsinálhatod!
2010. nov. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mivel én félek a szálkától, egyelőre csak félkész halrudacskákat adok, valamint konzerv tonhalat, ahhoz adok paradicsomot összesütöm (két perc) főzök ki tésztát összekeverem. Ez elég gyors, egyszerű és heti egyszer valamelyiket én is adom.
2010. dec. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Mindkettőtök válaszát köszönöm!


A szálkáktól én is félek, a hekk elvileg szálkamentes, de mivel ennek ellenére szokott benne lenni néhány, így mindig átvizsgálom én is, mielőtt odaadom neki. Egy-kettőt mindig találok benne, általában a filé szélén.

2010. dec. 15. 11:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!