Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Gyerekeimről szeretnék naptára...

Gyerekeimről szeretnék naptárat készíteni. Írnátok valami nagyon jó programot, magyar nyelvűt?

Figyelt kérdés

Olyasmit szeretnék ahol semmi nem fix,tehát minden változtatható legyen.Mesés háttérképeket szeretnék hónapnak megfelelőt(pl szept. falevelek,jún. hajó a vizen)

Ilyen képeket hol lehet találni vajon?Ilyet is írjatok,ha tudtok!


2010. nov. 28. 01:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

En mindent Word-ben csinaltam. Eloszor megcsinaltam a tablazatokat a napokkal es datumokkal, utanna beillesztettem a kepeket, amit google-ben kerestem, azran kinyomtattam es papir-iroszerben lefuzettem.

2010. nov. 28. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2010. nov. 28. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

cewe programot töltsd le arról az oldalról, amilyen bolt neked közel van, ott tudod majd átvenni, szerintem tök jó progi! Mindent úgy csinálsz benne, ahogy akarsz.

Én dm-ben szoktam, erre is beválthatod a 25%-os kupont pl.

[link]

2010. nov. 28. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én tavaly ezzel csináltam:

[link]

nagyon jó lett!

Én is itt kaptam az ötletet. Kiemeltem neked a kérdésemet a számítógép programoknál. :)

2010. nov. 28. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!:)))

Mindet végig néztem,most már csak összehozom valahogy.

A dm-es tetszik a legjobban,csak az meg horror áron van:(

Többet szeretnék a családnak.

Azzal megtudnám csinálni az elképzelésemet.

Saját magam szeretném kinyomtatni (nem fotó minőségben)

aztán csak lefűzetném.

Kb 3 éve én is World-ban csináltam (A3-as méretben 1400Ft-ba került) ,de ott nem lehet képre képet tenni. pl erdő ösvény sok falevéllel(rajz,festmény)és a sarokban pl szívecske formában gyerekeimről egy kép beillesztve.

Köszönöm az ötleteket,azért még jobban átnézem őket!

Már sürget az idő,mindjárt itt a karácsony:)

2010. nov. 28. 12:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!