Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 éves lányom még nem nem...

2 éves lányom még nem nem szobatiszta, de a tépőzáras pelenkát nem viseli el, miért lehet?

Figyelt kérdés
A bugyi pelenkával még el is van, mert jó mókának tartja fel és le húzni magáról. Viszont anyagilag így ugye nem járunk jól, mert ezek sokkal drágábbak, de mit lehet ilyenkor tenni? Ha a normál pelenkát akarom ráadni, akkor elrohan, nem engedi. ha nagy nehezen lefektetem, akkor őrjöng, kapálózik, és már tépné is le magáról. A bugyi pelenkát meg szereti ő levenni, meg felvenni is próbálja. A bilire még nem érett, bár tud mindent róla, de nem erőltetem, mert még nem akar belecsinálni(1-2x sikerül)
2010. nov. 27. 08:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Próbálj meg ráadni egy bugyit , lehet akkor a móka része megmarad neki, és elviseli a pelenkát is. Csak egy ötlet:)
2010. nov. 27. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem nyáron csinálta ezt a kisfiam és ő akkor 13 hónapos volt júniustól augusztus végéig csak és kizárólag bugyipelust tudtam ráadni mert ordított ha tépőzárasat raktam rá és tépte le magáról.Augusztus végén egyik napról a másikra már semmi baja nem volt a tépőzáras pelussal és levenni se akarta.Azóta csak tépőzáras pelust használunk.

2010. nov. 27. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nálunk ugyanez a helyzet

Csak én úgymond zsákos bugyipelust veszek.(100db/csom)32ft/db

Ha nem lenne ilyen, nem tudom mit csinálnék.

Mi nyáron majdnem leszoktunk, de jött szept.-be a kistesó.

De ha rájön szól.Nehéz ügy!

2010. nov. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!