Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 22 hónaposan mitől alakul ki...

22 hónaposan mitől alakul ki a koszmó? Nem jól mossuk?

Figyelt kérdés
2010. nov. 10. 14:04
 1/8 anonim ***** válasza:

A koszmó nem valami kóros dolog, olyasmi, mint felnőtteknél a korpa. Elhalt hámréteg. 6-7 éves korig kialakulhat annál, aki erre hajlamos.


Biztos sok és dús a haja a gyermekednek. :o)

Gyakori mosás és a fejbőr dörzsölése segíthet.

2010. nov. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem a helytelen hajmosás miatt van,a kislányomnál is most vettem észre,hogy van 25 hónapos,és mindig figyelek a rendes ápolásra,szerintem hajlam.Az én kislányomnak hosszú és sűrű haja van.
2010. nov. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nálunk 2 évesen is néha előjön, beizzad a sapkába. Kislány, hosszú haja van. Régebben olajoztam, de most elég lenne kimosni. Néhány mosás után eltünik. nem szabad kaparni!!!
2010. nov. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A tudomany mai allasa szerint a koszmo az atopias dermatitisz elojele.esetleg bevezettel valami uj etelt...volt kisebb koraban is? vannak bizonyos keszitmenyek az eltavolitasra, de figyelni kell a boret.
2010. nov. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is azt hittem a fiamnál, hogy koszmos, de voltunk börgyógyásznál (ekcéma miatt,atopiás dermatitisz)és megmutattam neki és azt mondta ez is ekcéma rajta. Ez nem azt jelenti, hogy minden koszmó ekcéma, ez a mi esetünk.
2010. nov. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Most jól megijesztettetek. Régebben is volt neki. Egyébként tejekcémája volt, de kezdjük visszavezetni a tejtermékeket, elképzelhető hogy attól van ez is?

Én meg jól megkapargattam szegénykémnek, elég piros is lett. Aztán olajoztam, kifésültem és megmostam neki Johnsons samponnal.

2010. nov. 11. 13:41
 7/8 anonim ***** válasza:
A Johnsons szárít, nem ajánlom rá.
2010. nov. 11. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Utolsó! Mit ajánlanál helyette?

Egyébként mindenkinek köszi aki válaszolt!

2010. nov. 12. 20:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!