Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Lesz ebből még ottalvás?

Lesz ebből még ottalvás?

Figyelt kérdés
kislányom szep 8án kezdte a bőlcsit.nagyon nem akart ott aludni.máig elhozom ebéd után .de most már mennem kell nov 29-én dolgozni.félek az ott alvás nem lesz egyszerü és nem tudok vissza menni dolgozni.ujbol azt tanácsolja a bőlcsi hogy ebéd után hozzam el .eltanácsolhatják?
2010. nov. 9. 11:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem. Nem is értem a dolgot, én nem hoznám el a gyereket. Az ő dolguk megszerettetni vele az ottalvást, mivel ők vannak akkor ott. Úgyhogy csak dolgozzanak szépen és ne háritsák rád a problémájukat.
2010. nov. 9. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mellesleg ha a gyerek hisztijére az a válasz, hogy elhozod, akkor csak egyet tanul meg: csak hisztiznem kell és úgy lesz, ahogy én akarom. Értelmeszerűen hiszti, hiszen semmi baja nem lenne az ottalvástól.
2010. nov. 9. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mi is tegnap kezdtük el az ottalvást és szintén szept-től járunk . Amúgy 2,5 éves a kislányom. Én is megyek vissza dolgozni, ezért már nem tudom délben elhozni. Nálunk nem volt hiszti, de aludni nem aludt, csak ült óvónénivel és nézte a többit. Lassan megszokja és aludni is fog. És ez valóban a bölcsisnénik feladata, hogy megoldják a dolgot illetve leszereljék az esetleges hisztit. Nálunk nagyon humánusak, és igyekszenek megoldani minden felmerülő problémát.
2010. nov. 9. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
hát a mi bőlcsinkben sajnos nem ilyenek.azt mondják megviseli lelkileg nagyon a gyereket.és később gondom lesz vele.ha eltanácsolnák lehet valahol panaszt tennem.vissza kell mennem dolgoznni
2010. nov. 9. 11:26
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem tudja eltanácsolni, mert a törvény nem ad rá nekik lehetőséget. Talán ha ismernéd a jogaidat, akkor nem akarnának HAZUDNI neked. Ne menj érte, ne hozd el. Ezt beszéld meg a gyerekkel otthon, nagy már, ügyes, neked dolgoznod kell, nem tudsz érte menni, maradnia KELL. Aztán nem mész érte. Ennyi.

A bölcsisnénikkel meg közöld, hogy ha nem alszik a gyerek, akkor legyenek olyan kedvesek és szórakoztassák, vagy próbáljanak hatni rá, az ő dolguk, neked mindegy. Maximum otthon alszik egy fél órát, mikor munka után érte mész, nem nagy ügy. De előbb-utóbb elunja, hogy a többiek alszanak, ő meg csak ott ül csendben...

2010. nov. 9. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
nekem anyum bölcsibe gondozónő. Nagyon ritkán van probléma a gyerekekkel. A többség alszik, de aki esetleg nem tud vagy nem szokott, az is szépen fekszik a helyén csendben míg a többi pihen. Ha a bölcsis néni az egyiket szórakoztatná, akkor valószínűleg a másikat is kéne neki. Szerintem nem elsz gond, megszokja, átveszi a ritmust, aztán alszik majd, vagy pihen.
2010. nov. 9. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
kőszőnőm a válaszokat
2010. nov. 9. 13:37
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem se hozd el, így sose tanulja meg, dolgozni meg muszáj. Ha nem alszik, akkor feküdjön az ágyba csendbe, az is pihenés.
2010. nov. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nálunk is így volt csak nem bölcsi hanem oviban. Már egy hónapja jártunk amikor még mindig nem engedték ottaludni. Egy reggel a párom vitte a gyereket és mondta itt a cucca ma már aludjon itt. Meglepődtek de kénytelenek voltak beleegyezni, mivel már csak egy hetem volt munkakezdésig.

Első nap nem aludt, de kiderült azért mert nem adták oda neki a cumiját. Másnap és azóta is aludt, sőt egyre jobban alszik már:)

Szerintem nem tanácsolhatnak el, mivel dolgozol. Amennyiben akadékoskodnak szerintem valami szakembertől, ügyvédtől kell rákérdezni.

Sok sikert!

2010. nov. 10. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!