Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen menet van a bölcsiben?

Milyen menet van a bölcsiben?

Figyelt kérdés
Nagyon fontos a bölcsödében hányszor alszanak a gyerekek ??és milyen időben??most akarom én is úgy altatnám ahogyan a bölcsiben altatják.TEHÁT.REGGELI,JÁTÉK ÉS UTÁNNA HOGYAN TOVÁBB???Azért olyan írjon aki ebben nagyon jártas Ja olvasttam,hogy 10-órai után a piciket leteszik aludni de a nagyobbakat nem mi számit picinek és mi nagynak???
2010. nov. 9. 09:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk 8 órakor van reggeli, utána játék. 10-kor tízórai, megint játék, éneklés, mondókázás jó időben pedig kimennek az udvarra. 11.45-kor ebéd és 12.00-12.15. körül alvás kb.14.00-14.30-ig. 14.45-kor uzsonna, utána játék. 15.00-től lehet menni a gyerkőcökért. Nálunk nincs annyira pici a bölcsiben, átlag 1,5-2 évesen kezdik. Ilyenkorra már általában csak egyszer alszanak. Az én kisfiam is 1 éves korától már csak ebéd után volt hajlandó aludni.Reggel akit korán visznek és még láthatóan álmos, azt igény szerint még leteszik egy kicsit aludni.
2010. nov. 9. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
61%

Ha olyan NAGYON fontos, akkor tán érdemes lenne felhivni a ti bölcsiteket, hogy ahhoz a menetrendhez szoktasd, ami ott van és ne ahhoz, ami Karakószörcsögön a menetrend. Szerintem.

Egy telefon és elmondják.

2010. nov. 9. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a választ
2010. nov. 9. 11:28
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekünk pontosan ugyanaz a napirend a bölcsődében mint az első válaszolónak!
2010. nov. 9. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
78%

Na igen, nyilván van némi eltérés a bölcsik között, ezért tényleg ott érdemes megkérdezni, ahova járni fog. :)

Nálunk is hasonlóan van egyébként ahogy írták már:

3/4 8 körül kezdik a reggeliztetést, 10-kor egy pohár gyümölcslé a tízórai, 1/2 12-től kezdik az ebédeltetést és kb. 12 körül az altatást. Mivel több olyan gyerek is van aki nem eszik önállóan, ezért van, hogy csúszhat az időpont. Negyed 3 körül kezdik az uzsonnáztatást, addig vagy alszanak a babák, vagy csendben kell lenni, hogy a többit ne zavarják.

2010. nov. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nálunk is pont ez a menetrend,mint amit az első válaszoló írt.

Off: Egy kis pontosítás. Olyan hogy "Karakószörcsög" nem létezik, csak Karakószörcsök... :)

2010. nov. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Az én lányom a legkisebbekkel van egy csoportba, és még az egy éves is csak ebéd után alszik, délelőtti alvás nincs. Annyi a különbség, hogy ők már 11-kor esznek, így délben már rég alszanak is.
2010. nov. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
hü nagyon köszönöm szépen nektek sziasztok Zsuzsa
2010. nov. 9. 18:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!