Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Bölcsődébe menet van, aki már...

Bölcsődébe menet van, aki már vastag overált ad a gyerekre?

Figyelt kérdés

tegnapelőtt 14:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Reggel már akár felférhetne, mert ma is 1 fok volt, de mire kiviszik +15, és nálunk nem variálnak a ruhán. Amiben viszed, abban viszik ki.
tegnapelőtt 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
30%
Jesszumpepi, 17 fokban ??
tegnapelőtt 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
91%

Nem, átmenetiben van, kocsival megyünk, úgy kibírja.

Persze ha gyalog mennénk, akkor egy plusz pulcsit adnék a kabija alá és utána hazahoznám, nálunk is abba viszik ki amiben viszem.

tegnapelőtt 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
38%
Én az ovis gyerekemnél már több nap is úgy csináltam, hogy vittünk egy vékonyabbat, a vastagot amiben ment meg elraktam (nálunk van hazamenős ruha polc). Reggel már kellhet a melegebb, pláne ha korán viszed, vagy ha vártok a buszra ácsorogva.
tegnapelőtt 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
mivel kocsival visszük, vékony kabát és melegítőbe megy. Mire udvarra mennek, bőven elég ennyi.
tegnapelőtt 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
54%
Sima kantáros esőnadrág a gatya fölé max,ha hideg van.
tegnapelőtt 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
50%
Dehogyis.
tegnapelőtt 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
34%
Még nincs mínusz reggel.
tegnapelőtt 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
67%

Mi még csak napközben járunk ki, mert nem ovis még a fiam, így a softshell alá is csak vékonyan öltöztetem. Viszont délben jött velünk szemben egy hasonló korú kislány vastag, steppelt téli overállban, szóval biztos van, aki már vastagot ad rá.

Ha reggel kellene mennünk, én akkor is csak a vékony alá öltöztetném fel vastagabban, és maximum azt cserélném le az oviba érve.

tegnapelőtt 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Haat igaz nem bölcsibe járunk a 2 evesemmel csak a nagyot visszük az iskolába minden reggel, de nem, nem adok rá overalt( gyalogol, nem ül kocsiban)

Sőt, a harisnya sem került elő még.

Egy vastagabb nadrág, pulcsi, kabát sapka.ennyi.

tegnapelőtt 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!