Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nagyon matrica együttalvó...

Nagyon matrica együttalvó gyereketeknél mikor lett könnyebb?

Figyelt kérdés

A kisfiam nemsokára 2,5 éves lesz.

Együtt alszunk már egy ideje. Van egy problémája, ami miatt sokszor ébred éjszaka, van, hogy óránként, de akár fél óránként is rosszabb estéken.

Eleinte az ő ágyában aludtunk, de nem volt kényelmes, így átköktöztünk a mi ágyunkba.

Ezzel nem is lenne baj. De annyira matrica, hogy onnantól, hogy lefekszünk este, én még pisilni se tudok kimenni úgy, hogy ne ébredjen fel. Hiába van ott az apja, azonnal keres, hogy hol vagyok. :D

Akinél hasonló helyzet volt, mikor lett kicsit könnyebb?

Egyelőre az, hogy a saját szobájában a saját ágyában aludjon, az csak egy álom. De nekem már az is könnyebbség lenne, ha legalább ki tudnék menni mondjuk este még a konyhába, vagy filmet nézni a nappaliba. De esélytelen. Mikor lesz ez jobb? :)


ma 12:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem akkor lesz jobb, ha megoldódik az alap probléma, ami miatt gyakran kel. Gondolom így felszínesen is alszik, tehát észreveszi, ha kimész.

Ha elkezd mélyebben aludni, akkor szerintem könnyebb lesz.

Nálunk 2 évesen kezdett végre mélyen aludni, előtte a lepkefingra is felkelt. Azóta tudok kijönni még filmezni a nappaliba.


Nálatok mi az alap probléma?

ma 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Azt kéne kezelni ami miatt felkel sokszor. Mert amíg az fennáll addig nem igazán lehet könnyebb, mivel nem fog mélyen aludni.
ma 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Alvási apnoéja van. És igen, baromi felületesen alszik emiatt.

Bízom benne, hogy majd ha ez megszűnik, jobban fog aludni, és nem kel fel mindenre. Amint megmozdulok, már ő is azonnal. Esélyem nincs. Csak hát annyira nem buli minden este fél 9-kor lefeküdni. :D

ma 13:57
 4/5 A kérdező kommentje:
Elméletileg tavasszal lesz mandula műtéte, ami megoldja az alap problémát. Kíváncsi vagyok, onnantól változik-e?
ma 16:09
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Tuti fog. Addig kitartást! 🙏💪

Mi 2-2,5 évig csináltuk ezt, csak más probléma miatt.

#1 vagyok

ma 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!