Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hány évessen kezdte el érdekel...

Hány évessen kezdte el érdekelni a gyerekeiteket az Lego?

Figyelt kérdés
A sima kicsi legora gondolok.

tegnapelőtt 20:59
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
4 év körül kezdett legózni mind a két gyerekem.
tegnap 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Mind a 2 gyerekem 2évesen már játszott. Akkor még csak pakolgatták, tornyot építettek pl. De 3 évesen már kisebb dolgok is mentek. Pl házat simán megépítettek addigra.
tegnap 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
77%
2 évesen már érdekelte az is, de nem engedtem játszani vele felügyelet nélkül, nehogy a szájába vegye. (Rokonnál találkozott vele.)
tegnap 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Nálunk először duplót kapott 1 éves kora körül, állandóan azzal játszott, de kezdett kicsit egyhangú lenni a játék, úgyhogy vettem neki egy alapszettet 2 éves szülinapjára. Most 2,5, de a mai napig minden nap azzal játszik. Csak tornyot tud belőle építeni, de azt unhatatlanul.
tegnap 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 Michael The Siren ***** válasza:
Én mindig utáltam
tegnap 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Nincs gyerekem, de ovis koromban nagyon szerettem. Volt rengeteg szett az oviban, azokkal imádtam játszani az akkori barátaimmal. Azt hiszem a 9. szülinapomra kaptam saját lego szettet. (kisebbet) kb 10-11 éves korom óta nem játszom velük. A most 7 éves unokahugomnak van, és ő is nagyon szereti.


16L

tegnap 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
3 év 4 hónapos volt mikor az első szettet kapta. Azonnal rá kattant.
tegnap 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!