Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kis korkülönbséggel milyen...

Kis korkülönbséggel milyen babakocsi?

Figyelt kérdés
Nincs jogsim. A fiam 21 hónapos lesz, mikor megszületik a kicsi. Valahogy el kell jutnunk A-ból B-be akkor is, ha nincs itthon apuka, hogy kocsival elvigyen minket. Kinek milyen szállítási mód vált be? A testvérfellépőt nézegettem, de nem tudom mennyire tud nézelődni a nagyobb, ha előtte a babakocsi van. Lefoglalja-e így az utazás?
ma 13:01
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém nem volt hajlandó használni a fellépőt, csesztette a babakocsi kerekét, le akart szállni, bevágta a hisztit. Nekem a babakocsi+csatos hordozó vált be, 9 hónapos koráig kényelmesen tudtam abban vinni. Most múlt 1 éves a kicsi, most már tud jönni szépen a nagy, a kicsi meg mehet a kocsiba. Ha a nagynak épp olyanja van, akkor meg felültetem a nyakamba és úgy tolom a kocsit.
ma 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Én is 2 lehetőséget látok, vagy testvérfellépő, van olyan is amin ülhet is. Jól kilát mellette, kérdés mennyire izgága, nem ugrál-e le róla.

Másik lehetőség a picit hordozókendőbe, a nagy babakocsiba. Aztán mire kb 3 éves lesz a nagy, addigra a kicsi mehet babakocsiba

ma 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!