Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Létezik, hogy egy kislány 2...

Létezik, hogy egy kislány 2 éves kora előtt szobatiszta legyen?

Figyelt kérdés
A napokban láttam egy anyukát, árulta a megmaradt pelenkákat, odaírta a poszt mellé, hogy nekik már nincs szükségük mert a kislánya szobatiszta lett. 2022 decemberében született
tegnap 21:31
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
tegnap 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ritka, de igen.
tegnap 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
92%
Lányom pont két évesen került bölcsibe, és már nem volt pelenkája. De ő nagyon utálta a pelust, egy éves korától kb csak anélkül volt hajlandó létezni a lakásban :D
tegnap 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
93%
Igen. Pont pár napja került szóba egy ikres ismerőssel a téma. Az egyik lánya két évesen lett szobatiszta, a másik pár hónappal előtte. És nem az anya erőltette, ikrekkel elég melós is lett volna. Annyira nem lepődtem meg rajta, mert a fiunk 2 éves kora után egy kicsivel lett szobatiszta és állítólag a lányok hamarabb lesznek azok.
tegnap 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Persze.

Én 2 évesen szobatiszta voltam és választékosan mondatokban beszéltem.

Bezzeg a kislányom 2év 2 hónaposan hallani sem akar szobatisztaságról és még most kezd egyszerűbb, ragozás nélküli mondatokat alkotni.

Mások vagyunk ;)

tegnap 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Persze, barátnőm lánya is szobatiszta volt már akkor. Csak bugyit nem kapott rá szinte sehol.

Mi még úgy tanultuk, hogy 15 hónapos kor alatt nem lehet szó szobatisztaságról, mert nem elég érett az idegrendszer. Persze, az nem azt jelenti, hogy 15hónapos kortól bezzeg igen , hanem, hogy előtte biztosan nem.

tegnap 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
94%
Igen. A bölcsiben is van ilyen kislány, pont egyszerre szültünk decemberben. Beszoktatásnál láttam is mikor szólt, hogy pisilni kell és mentek a wcre.
ma 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

fiam 2 év 1hónaposan lett szobatiszta egyik napról a másikra.

Lányom 20-21 hónaposan.

ma 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is volt a bölcsiben olyan, aki 2 évesen már szobatiszta volt. A lányom majdnem 2,5 éves volt, de ő 3 hét alatt éjjelre és nappalra fixen az lett. Úgy, hogy előtte hallani se akart róla.

A fiam most lesz 2,5 éves, most kezdte el érdekelni a dolog, többször pisilt már a wc-be, de egyelőre azért masszívan ellenáll. :D

ma 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
2 év 4 hónapos lánykám még nem szobatiszta. Egyre többször szól és már zavarja a pisis pelenka, szóval látom rajta, hogy érik, de több ismerős is van, ahol már 2 évesen szobatiszta volt a gyerkőc. Kapjuk is mindenhonnan az ívet, hogy "ÉS MÉG NEM SZOBATISZTA!?!" Szerintem olyan nyomást tesznek ezzel a rokonaink (nagyszülők, dédi) is a gyerekre, hogy már csak azért sem... Nem győzöm leállítani őket.
ma 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!