Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Rosszat álmodik? Mi lehet a baj?

Rosszat álmodik? Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Kisfiam pár napja rettenetesen sokszor ébred éjszaka. Sír, keservesen, fel kell venni, hogy megnyugodjon.

Sírás közben beszél is, magyaráz, nem mindig érthetően. De ha értjük, mindig mást mond. Szóval nem ugyanaz. Könnyen vigasztalható, kommunikál is ilyenkor. De egyszerűen nem tudom, mitől lehet? Mi okozhatja?


tegnap 06:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem írtad mennyi idős.

Egyébként éjszaka dolgozzák fel a napközben vele történteket. Illetve különböző idegrendszeri érési folyamatok is járhatnak gyakori ébredéssel.

tegnap 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nemsokára 2,5 éves.

Máskor is volt már hasonló, hogy ébredt, meg sírt. De most ez más. Nagyon keservesen sír. Eddig meg lehetett nyugtatni, most sétálni kell vele.

tegnap 08:21
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a lányom kel minden éjjel vagy két hete. Könnyű megnyugtatni, de így is fárasztó. Nem tudom meddig fog tartani, kitartást nektek. Ő már lassan 3 éves, úgyhogy nagyjából egyidősek.
tegnap 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Mondjuk múlt héten beteg volt, meg hasonlók. Lehet, hogy így jön ki szegénynél a stressz. :(

Csak úgy sajnálom, olyan rossz hallgatni, hogy ennyire sír.

Amikor felveszem, már fent van, beszél is hozzám, és utána könnyen vissza is alszik. Csak nagyon sokszor van ez egy éjszaka alatt.

tegnap 08:49
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi is covidosak voltunk 2 hete. Utána kezdődött 🤷‍♀️
tegnap 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nálunk hányás volt, ügyeletre is kellett menni. Akkor esélyes, hogy így dolgozza fel szegényke.
tegnap 12:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!