Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Jó apropó lehet ez most a...

Jó apropó lehet ez most a leszoktatásra? Vagy hagyjam?

Figyelt kérdés

A kisfiam majdnem 2,5 éves. És éjszaka 1x még mindig kér tejitalt.

Most beleesett egy hányós vírusba, nem kaphatott tejitalt. Mivel rosszul is érezte magát, nem is kérte szerencsére.

Tegnap este már kapott lefekvés előtt, megbeszéltük, hogy csak kisebb adagot így, és éjszaka nincs.

Persze hajnali 4-kor lenyomott egy jó nagy hisztit, hogy ő kér. De vissza tudtam altatni.

Szerintetek ez most egy jó apropó arra, hogy leszoktassam róla? Vagy hagyjam, aztán majd magától leszokik?

Fogalmam sincs, mi a jó ebben a helyzetben. Van nagyobb gyerekem, de ő ennyi idősen maximum vizet kért éjszaka.


ma 07:40
 1/4 anonim ***** válasza:
88%
2 és fél évesen nagyon nem kellene éjjel ennie! Ideje leszoktatni.
ma 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A csecsemokor utani ( ergo 1 ev ) ejjeli eves mar csak egy rossz szokas. Nem is tudom, eddig is miert csinaltad?
ma 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
51%
1 éves koruk előtt abbahagyta mindenki az éjjeli szopit. Tejitalt meg aztán pláne eszembe se jutott volna adni nekik alvásidőben. Ideje leszoktatnod, semmi szüksége rá.
ma 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nyilván a gyerekorvos és a védőnő is tudott róla, mindketten azt mondták, nincs ezzel semmi probléma. Nekem már többször eszembe jutott, hogy amúgy szerintem csak hobbiból kel fel, hiszen szüksége már nincs rá.

De így akkor most kapóra jött az alkalom.

ma 11:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!