Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mi lehet az oka, hogy 2,5...

Mi lehet az oka, hogy 2,5 évesen újra ébred éjjel?

Figyelt kérdés
Kisfiam kb egy éve nagyjából átalussza az éjszakát, az utóbbi 1-2 hónapban újra ébred minden éjjel minimum 2x. Nem tudja megmondani, hogy mi a baja, de nagyon nyűgös, sír, nincs teljesen magánál. Odabújik hozzánk, de ott is felébred, tekereg, sír. 1 éves kislányomhoz is kelek még 3x, és nagyon ki vagyok már merülve, de nem is emiatt kérdezek, jobban izgat, hogy nem tudom mi a baja. Azt mondja nem fáj semmije, nem álmodik rosszat, néha ker vizet, de nem mindig. Lehet, hogy valami pszichés oka van, de nem tudom... Nem történt nagyobb változás az utóbbi időben.
tegnap 08:04
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Ezt nem lehet megmondani.

Meg egy felnőtt is felébred néha éjszaka, férjem pl rendszeresen.

Csak ugye a felnőtt nem tekereg, nem sír.

tegnap 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!