Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ha egy gyerek nevelőszülőkhöz...

Ha egy gyerek nevelőszülőkhöz kerül, a nagyszülőnek van lehetősége találkozni velük?

Figyelt kérdés
tegnap 10:39
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Miért fontos, hogy én ki vagyok a sztoriban?
tegnap 13:57
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Szegény gyerek :(

Engem is a nagyszüleim neveltek 70+ évesen, ki volt számolva a pénz mindenre, de legalább családban maradtam, normális életem volt.

Nem jár ilyenkor valami plusz ellátás, ami segíti őket anyagilag? (nem a családira gondolok)

tegnap 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

#11 csak azért kérdezem mert ha közeli rokon vagy nem opció, hogy utánad hozzád kerüljön a kicsi?

Mindenféle rosszindulat nélkül kérdezem.

tegnap 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Bocsánat, csak itt mindenki rosszindulatból kérdez ilyesmit. 😅

Egyébként a néni a szomszédom. Nincs autójuk, én szoktam segíteni neki a bevásárlásban. Olyankor mindig mesél.

tegnap 16:15
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Oh #14 sajnálom.

Azt hittem családtag vagy

Szegény gyermek.

Sok trauma érte már most is.

Bár nem tudok érdemben hozzászólni, kívánom a nagyszuloknek is és a kicsinek is, hogy megoldódjon ez a probléma

tegnap 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!