Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Scoot and drive kismotorról...

Scoot and drive kismotorról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Másfél éves kisfiamat most kezdi érdekelni a motorozás, ezt a fajta kismotort néztük a férjemmel. Egy dologtól félek csak, hogy fix a kormány. Nem zavaró ez? Nekem kicsit fura, hogy nem lehet kormányozni, nem tudom elképzelni a gyakorlatban milyen lehet. Csak ez tart vissza attól, hogy megvegyük. Van valakinek tapasztalata ezzel a kismotorral?

szept. 16. 13:50
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Bocsi, scoot and RIDE*.
szept. 16. 13:51
 2/13 anonim ***** válasza:
34%
Kisfiam imádja! Ő picit később kapta, 21 hónapos volt, de azonnal ráérzett, nagyon ügyes. Kint is használtuk, de annyira szerette, hogy sokszor be is hoztuk a házba. A kormány fix, úgy tudja irányítani, hogy dől az adott irányba, kicsit a biciklizéshez tudnám hasonlítani a technikát. Most 2,5 éves, most már inkább a roller részt hasznàljuk, ezt is nagyon szereti. Szerintem, aki ráérez a technikájára, szeretni fogja és a 2 funkcióból adódóan sokáig is lehet használni.
szept. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
95%
Használhatatlan. Kicsi a kereke, nehezen lehet hajtani a kicsiknek mert a roller funkció miatt széles a talpa alatt a platform. És kormányozhatatlan. A lakásban elszüttyög vele a gyerek, de másra nem jó. Vannak sokkal jobbak, ha már drágán akarsz ilyet venni. De az 5000 Ft-os kismotornál jobb nem kell.
szept. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
oviban dolgozom, itt is van. Ez az a játék amit a legkevésbé szeretnek.
szept. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
51%
21 hónaposnak már nem ilyet vennék, hanem mondjuk egy Yvelo dupla hátsókerekes futóbiciklit.
szept. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk sem jött be. Túlárazott és csak azért nem mondom, hogy pénzkidobás, mert nagyon jó áron adtam el.

Tavasszal kapta, akkor volt 1.5 éves, nem szerette meg egész nyáron.


Nálunk valahogy kimaradt az a klasszikus műanyag motor, ősszel kezdte a bölcsit, ott volt, már az első héten vettünk neki, azóta is bele van bolondulva, csak a méreteket váltjuk.

Idén nyár elején kapott futóbiciklit, azt is imádja.

szept. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Oké, akkor mostmár nem csak a kormány miatt vagyok elbizonygalanodva 😂

Nem gondoltam, hogy ilyen sok rossz vélemény lesz róla. Van neki műanyag kismotorja is, csak gondoltuk ez modernebb, minőségesebbnek is tűnik és hátha mèg jobban is szeretné. De így akkor lehet hagyjuk a fenébe 😂

szept. 16. 16:18
 8/13 anonim ***** válasza:

Fancynek néz ki, de nem praktikus.

Nem tudom mennyi idős egyébként a gyereked, de ha kismotorozik már, akkor inkább egy futóbicikli jobb lenne. Pl ilyen:

[link]

Vagy ilyen

[link]

szept. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Másfél éves. 😊

Van futóbiciklink is, ajándékba kapta szülinapjára, de még elég sok kell, hogy leérjen a lába.

szept. 16. 16:42
 10/13 anonim ***** válasza:
Mind a 2 gyerekem 1.5 évesen már futóbicózott. Pedig a kicsi a korához képest nagyon mini
szept. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!