Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 éves, még nem szobatiszta...

2 éves, még nem szobatiszta gyerektől hogy vesztek vizelet mintát?

Figyelt kérdés

Holnap megyünk vérvételre, vinni kell vizeletet. Bilibe nem pisil.

Viszont a vizelet gyűjtő zacskót meg tépi le magáról.

Délutáni alváshoz akartam feltenni neki, de persze Murphy, hogy nem aludt ebéd után. :/

Valami bevált praktikátok van erre?


aug. 20. 14:10
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Most ráült úgy a bilire, hogy nézhetett egy mesét. Mondjuk nem pisilt egyelőre, de legalább hajlandó volt ráülni. :D

Amúgy sosem néz mesét, szóval most lehet, hogy ezzel kicsit meg tudom motiválni. :D

aug. 20. 17:06
 12/18 anonim ***** válasza:
52%
#6-ost nem értem miért pontoztátok le ennyire, én is így csináltam annó.
aug. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Egyelőre nem jártunk sikerrel. Délután felraktam egy zacskót, de lemozogta. Levettem, persze utána pisilt a pelusba. :D

Utána próbáltuk bilibe, nem ment. Próbáltuk fürdésnél pohárral, semmi.

Fürdés után kapott zacskót, megint semmi. Most alszik, azóta se pisilt.

De azt mondta, majd reggel. XD

aug. 20. 21:37
 14/18 anonim ***** válasza:
62%
Huhhh, nekünk 1 évesen kellett pisimintát vinni. Persze, ő sem volt mèg akkor szobatiszta. Én levettem a pelust és vártam a csodàt 🤣 készenlètben álltam a kis steril üveggel. Előbb-utóbb jött is a pisi, gyors oda tartottam és így épp, hogy lett annyi amennyi kellett a vizsgálathoz 😀 Lehet gagyi megoldás de nekünk akkor ez vàlt be.
aug. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Januárban voltunk vérvételen, akkor sima ügy volt. Feltettem a zacskót, pisilt, ennyi.

De most 100%-ig biztos vagyok benne, hogy direkt visszatartja, amikor rajta van. 😅

aug. 21. 07:04
 16/18 A kérdező kommentje:

Na, most reggel felkelt, megbeszéltük, hogy teszünk zacsit, és bele kell pisilni. És simán ment is.

Még mondta is, hogy anya, most pisiltem bele. Szóval nagyon kópé, mert tudja ő,hogy mikor van pisi (kakinál eddig is szólt), csak kényelmes neki pelusba intézni. 🤣

aug. 21. 08:05
 17/18 anonim válasza:
36%
Akkor egyúttal le is veheted róla a pelust, ha érzi az ingert. Máskor nem szokta mondani, hogy épp pisil bele a pelusba?
aug. 21. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

Nem, soha nem szól. Kakinál mindig, pisinél soha. És eddig ha levettem róla a pelenkát, rendszeresen tartogatta egy darabig, aztán simán bepisilt. :)

Most ezért is csodálkoztam rajta, hogy szólt, hogy pisilt.

aug. 21. 11:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!