Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Gyöngyvirág piros bogyó... A...

Gyöngyvirág piros bogyó... A szájához tette, talán szét is harapta, de nem nyelte le. Lehet gond belőle?

Figyelt kérdés

Nem érem el az orvosunkat, szerintetek vigyem ügyeletre??

Biztos vagyok benne hogy nem nyelte le, csak a szájához tette, az se biztos hogy bele harapott, lehet a kezével nyomta szét.

Éppen bújócskát játszottunk, és ott bújt el, éppen akkor mentem oda mikor tette a szájához.



aug. 13. 11:53
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Meg azért

Mert egyszer azt mondta szét rágta a bogyót de nem nyelte le, után meg azt hogy csak a szájához tette de az ujjával nyomta szét

aug. 13. 21:41
 12/15 A kérdező kommentje:
Szerintetek lehet még gond, ha már eddig nem. Volt?
aug. 13. 21:41
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Itt szerintem nem sokan értünk ehhez. De ha telefonban a mérgezés infos vonalon is azt mondták, hogy ennyitol nem lehet gond, és ha a kórházban sem találtak bajt végül, akkor kétlem, hogy lesz.
aug. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet baja és én be se vittem volna ha azt mondják, hogy nem kell.
aug. 13. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Orvos látta, megnyugodhatsz, rendben van.
aug. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!