Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A sikítozós, kiabálós korszak...

A sikítozós, kiabálós korszak meddig tart?

Figyelt kérdés
Sajnos rájött hogy idegesít ez a hang. Most lesz 3 éves és szeptemberben kezdi az ovit. Mondjuk már az is jobb lesz ha nem hallom egész nap. 😵‍💫
aug. 10. 09:55
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
67%

Kisbaba korában volt ilyen amikor rájött hogy ez az ő hangja...

Neveld meg, nem az óvoda dolga!

aug. 10. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
88%
Amíg látja hogy idegesít, te meg hagyod, hogy csinálja.
aug. 10. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Oké és hogy csináljam?
aug. 10. 10:17
 4/20 anonim ***** válasza:
62%
Én azt mondtam, hogy sikítozni a játszótéren lehet, a lakásban nem, benne van a házirendben. És megbüntet a társasház, márpedig akkor valamitől el kell vonni a pénzt. Meg is mutattam a szabályzatot neki, úgyse tud olvasni. Ezt elhitte. A játszótéren meg felőlem úgy ordít, ahogy jólesik neki. 3,5 éves.
aug. 10. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
81%
Nálunk nagyon hamar leállt vele, mert amikor elkezdte, azt mondtam, de jó vicc és ÉN IS elkezdtem sikítani! Három alkalom után nem volt több ilyen, nem volt érdekes a dolog többé számára.
aug. 10. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
76%
A hazban nem kiabalunk, ezt a te dolgod megtanitani. 3 evesen itt az ideje, egy ep elmeju 3 eves felfogja, csakhat ugye nevelni kell.
aug. 10. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
41%

Mi az, hogy , hogy csinald ?

Raszolsz b+ 🤦🏻‍♀️!

aug. 10. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
42%
4 sajnos lakunk a játszóterek közelében is, akik nem akarjuk egész nap más gyerekének a sikítozását hallgatni.
aug. 10. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
86%
4- es jazszoter kozeleben lakok, 43 ev alatt nem sok sikitozast hallottam .
aug. 10. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
46%

4es, de tök jó, hogy a játszóteren úgy ordít, ahogy akar. Szerencsétlen ott lakók biztos boldogok, hogy megint egy idióta idegen kölyök ordít az ablakuk alatt ész nélkül.


Nekem is van két gyerekem, felnőttek, de soha nem ordítottak se a lépcsőhazban se a játszóteren. Lehet normálisan is nevelni őket.

aug. 10. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!